MHP’li Baki Ersoy’dan CHP’li Çetin Arık’a: CHP artık Türk düşmanlarının yegane çatısıdır

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Çetin Arık’ın açıklamalarına cevap verdi.

Google Haberlere Abone ol
MHP’li Baki Ersoy’dan CHP’li Çetin Arık’a: CHP artık Türk düşmanlarının yegane çatısıdır
24.09.2021 17:53

Arık’ın MHP hakkında açıklamalar yaptığını anımsatan MHP’li Ersoy, ‘’Açıklamalarına baktığımızda ne partimiz MHP’yi tanımaktadır ne de partisi CHP’nin içinde bulunduğu rezilliğin farkındadır. Ama CHP amigoluğu yapmış olmak için konuşmaktadır.’’ ifadelerini kullandı.

Arık’ın dünlerden örnekler vererek MHP’yi suçlamaya kalktığını ifade eden Ersoy, ‘’Niçin bugün tavizsiz verilen terörle mücadeleden bahsetmemektedir? Niçin partisi CHP’nin terör örgütlerine yuva olmasına değinmemektedir?’’ sorularını yöneltti.

MHP’li Baki Ersoy, şunları şöyledi;

“Sayın Arık, MHP hakkında çeşitli açıklamalar yapmış. Açıklamalarına baktığımızda ne partimiz MHP’yi tanımaktadır ne de partisi CHP’nin içinde bulunduğu rezilliğin farkındadır. Ama CHP amigoluğu yapmış olmak için konuşmaktadır. Dünlerden örnekler vererek MHP’yi suçlamaya kalkan Arık, niçin bugün tavizsiz verilen terörle mücadeleden bahsetmemektedir?
Niçin partisi CHP’nin terör örgütlerine yuva olmasına değinmemektedir?

Geldikleri en son nokta ittifak ortakları HDP ile Kürt sorunu çözümü için sırnaşmak olan ve terörist Demirtaş’ı Cumhurbaşkanı olarak Türkiye’nin başında görmek olan CHP’nin bir milletvekili olan Arık herhalde milletimizin ve Kayseri halkının aklıyla dalga geçmektedir.

CHP Atatürk ismini ağzına alabilecek son partidir. CHP artık Türk düşmanlarının yegane çatısıdır.

Arık önce hangi partide olduğunun farkına varsın, daha sonra MHP hakkında yorumlar yapmaya kalksın...

CHP ihanet çukurunda debelenirken etrafına çamur sıçratma huyundan vazgeçmelidir.

HDP ortaklarından, Demirtaş sevdalılarından alacağımız ne akıl, ne ders MHP’nin muhataplığı değildir.”

 

Yorumlar