MHP'li Karataş’tan Erzurum Mitingine davet

MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, ''ADAY BELLİ KARAR NET!'' teması ile 25 Eylül Pazar günü, saat 16.00'da Erzurum İstasyon Meydanında tertipleneceğini belirterek bütün Erzurumlu hemşehrilerimizi mitingimize davet ediyoruz’’ dedi.

Yerel
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
MHP'li Karataş’tan Erzurum Mitingine davet

MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş yapmış olduğu basın açıklamasında’’ Ülkemizin Kuruluşunun 100. Yılına denk gelen ve Türkiye Cumhuriyetinin 2. Yüzyılının başlangıcında kuruluş ruhunu yansıtarak ve yeniden tam bağımsız lider ülke Türkiye meşalesini yakacak 2023 Cumhurbaşkanlığı seçim hazırlıkları çerçevesinde, MHP Genel Merkezimiz tarafından, “ ADAY BELLİ KARAR NET! teması ile ilkinin Sivas’ta, ikincisinin Bursa’ da düzenlenen üçüncüsünün Kayseri’de düzenlendiği seçim mitinglerimizin dördüncüsünün 25 Eylül Pazar günü, saat 16.00 da Erzurum İstasyon Meydanında tertipleneceğini belirterek bütün Erzurumlu Hemşehrilerimizi Mitingimize davet ediyoruz’’ açıklamasını yaptı.

MHP Erzurum  İl Başkanı Naim Karataş, cumhuriyetimizin kuruluş ve yükseliş serüveninde, ülkemizin ve milletimizin gerek moral ve mitivasyon kaynakları olmuş, gerek ise istiklal ve istikbalinin yegane belirleyicisi olmuş, Erzurumluların ve Ülkücülerin ortak kader ve misyon buluşması olarak Erzurum Mitingini değerlendiren sayın Karataş, ‘’Günümüzün Misaki Milli ruhunun, Cumhur İttifakı ile yeniden vücut bulduğu bu buluşmanın, mimarlarından, Önce Ülkem ve Milletim sonra Partim ve ben siyasi ahlakının tek temsilcisi olan ve Ülkemizin her kritik dönemecinde şahsi ve siyasi menfaatleri elinin tersi ile itip, Ülkesine ve Milletine sadakatin, samimiyetin, feragat ve özverinin siyasal ve ideal şahikası olmuş, Liderimiz Devlet Bahçeli beyfendi ile bütün Erzurumluları 25 Eylül’de İstasyon Meydanında vuslata ve buluşmaya davet ediyorum’’ dedi.

Yorumlar