MHP'li Olcay Kılavuz'dan Naim Süleymanoğlu'nu anma mesajı

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz konuşmasında; Olimpiyat, Dünya ve Avrupa Şampiyonu millî haltercimiz Naim Süleymanoğlu'nu vefatının 3'ncü yıl dönümü dolayısıyla andı. Kılavuz, "Ben sadece Türk değil, Türk oğlu Türk'üm ve Türk olarak öleceğim, diyen Süleymanoğlu'nu rahmetle, minnetle anıyorum, mekanı cennet olsun" dedi. Kılavuz ayrıca konuşmasında, "Kılavuz, "Güvenlik korucularımızın daima yanındayız" ifadelerini kullandı.

Google Haberlere Abone ol
19.11.2020 12:30

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, konuşmasında şunları kaydetti:

Naim Süleymanoğlu'nun vefatının 3'ncü yıl dönümü:

"Ben sadece Türk değil, Türk oğlu Türk'üm ve Türk olarak öleceğim." diyen Olimpiyat, Dünya ve Avrupa Şampiyonu millî haltercimiz Naim Süleymanoğlu'nu vefatının 3'ncü yıl dönümünde rahmetle, minnetle anıyorum, mekânı cennet olsun.

Kılavuz: "Güvenlik korucularımızın daima yanındayız"

Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin ilelebet var olması uğruna, gece gündüz demeden her şart ve koşul altında kahramanca mücadele eden, terörle mücadelede en ön safta yer alan nice gazileri ve şehitleri bağrından çıkaran haklarını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz yiğitler yiğidi güvenlik korucularımız, sosyal ve özlük haklarının çalışma koşulları ve görev tanımlamalarının düzenlenmesini, ekonomik şartlarının iyileştirilmesini, yurt içi ve yurt dışı görev ücretlerinin artırılmasını beklemektedirler.

Dualarımız ve desteklerimiz kahraman güvenlik korucularımızla beraberdir.

Fedakâr, cefakâr, güvenlik korucularımızın daima yanındayız ve sesleri olmaya devam edeceğiz.

Yorumlar