MHP’li Yalçın: Taha Akyol, bebek katili Öcalan’ın yamağı Selahattin Demirtaş’ı da övüyor

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. E. Semih Yalçın, Twitter hesabından önemli açıklamalarda bulundu.

Siyaset
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
MHP’li Yalçın: Taha Akyol, bebek katili Öcalan’ın yamağı Selahattin Demirtaş’ı da övüyor

Taha Akyol’un her konuda muhalif tutum takınmaktan dolayı kan ve itibar kaybettiğini vurgulayan Yalçın, ‘’Taha Akyol; hem hukuksuzluk ve vesayetçiliğin takipçisi, hem de siyasette nefret söyleminin rehberi olan zillet ittifakını savunmakla kalmıyor. Kripto bacısı gibi, bebek katili Öcalan’ın yamağı Selahattin Demirtaş’ı da övüyor. Bu, tükenişin işaretidir!’’ dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın, şunları söyledi;

‘’Taha Akyol; bir fikre ve inanca veya bir hukuk kuralına riayete yatkınlıktan çok, haklı haksız her konuda muhalif tutum takınmaya, ilkesizliğe mütemayil olduğundan, sürekli kan ve itibar kaybediyor.

Doku uyuşmazlığı sebebiyle vaktiyle MHP’den kopan Akyol, savrulduğu zillet kulvarında siyasi oportünizmin en kıvrak figürlerini sergilemeyi sürdürüyor. Akyol’un son dansını, bugün çıktığı CHP borazanı Halk TV’de tebessümle izledik.

Akyol; yozlaşmaktan, liyakatsizlikten, ehliyetsizlikten, hukukun üstünlüğünden dem vurup bol bol laf cambazlığı yapıyor ama özünden koparak nasıl yozlaşmış bir müstemleke aydınına dönüştüğünü gizleyemiyor.

Taha Akyol; hem hukuksuzluk ve vesayetçiliğin takipçisi, hem de siyasette nefret söyleminin rehberi olan zillet ittifakını savunmakla kalmıyor. Kripto bacısı gibi, bebek katili Öcalan’ın yamağı Selahattin Demirtaş’ı da övüyor. Bu, tükenişin işaretidir!’’

Yorumlar