Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, İstanbul Beykoz 6 No'lu Aile Sağlığı Merkezi'nin açılışı sırasında önemli açıklamalarda bulundu. İstanbul'un özgün bir şehir olduğunu ve kulislerin etkisinin olmadığı, millete gönülden bağlı bir yöneticiye ihtiyaç duyduğunu ifade eden Yönter, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimleri işaret etti. Yönter, bu seçimlerin İstanbul için önemli bir dönüm noktası olacağını ve son beş yılın hesabının sorulacağını belirtti.

İstanbul’un adam gibi adam milletine gönülden bağlı kulislerin adamı olmayan yabancıların adamı olmayan bir şehr-i emine ihtiyacı var bu şehr-i emin, 31 mart 2024 tarinde belirlenecek

Cumhur İttifakı'nın yerel seçim çalışmasında sona gelindi Cumhur İttifakı'nın yerel seçim çalışmasında sona gelindi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, İstanbul Beykoz 6 No'lu Aile Sağlığı Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi. Kavacık'ın İstanbul'un önemli bir iş ve hayat merkezi olduğunu belirtti. MHP'li Yönter, yeni sağlık merkezinin mahalleliye hayırlı olmasını diledi.

MHP'li Yönter İstanbul'un 39 ilçesi için gece gündüz demeden çalışacaklarının altını çizerek, "Cumhur İttifakı ve MHP’nin mührünü vuracağız." dedi.

MHP'li Yönter'in ifadeleri şöyle:

Biz geleceğimizi nasıl planlarız, vizyonumuzu nasıl oluştururuz, gelecek misyonumuzu oluşturacak nasıl diri tutarız bunun arayışındayız çünkü biz vatanımızı seviyoruz. Türk ve Türkiye Yüzyılı vizyonumuzu oluşturmak hedeflerine ulaşmak maksadıyla canımızı dişimize taktık samimiyetle çalışıyoruz, safiyetle çalışıyoruz. Bizim gizli kapaklı işimiz yok biz olduğu gibi görünen göründüğü gibi olan bir hareketiz.