MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Tokat’ın Erbaa ilçesinde seçim çalışmalarına devam etti. Köy ve kasabaların tarandığı seçim çalışmalarına Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl de katıldı.

Vatandaşların MHP’nin seçim çalışmalarına yoğun ilgi gösterdikleri görüldü. Seçim çalışmalarında Cumhur İttifakının önemine işaret eden Yücel Bulut, “Her seçim kendi içinde önemlidir. Fakat 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçim önemli olmanın ötesinde Türk milletinin kaderini oylayacağımız bir seçim olacaktır” ifadelerini kullandı.

“MASANIN ALTINDAKİLER ORTAK MUTABAKA İMZA ATTILAR”

Cumhuriyetin 100. yılına denk gelen bu seçimin Türkiye düşmanları tarafından milat olarak ilan edildiğini ifade eden MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Zinhar bir araya gelemeyecek olan taraflar bir masanın etrafında toplandılar. Bir de bu masanın altında olanlar var, arkasında var. İki sene masanın altındakileri inkar ettiler. Şimdi masanın altında olanlar ortaya çıktılar. Ortak mutabakat metinlerine imza attılar. Beraber milletvekili listesi dahi hazırlamaya başladılar” dedi.

“MASANIN ALTINDAKİLER TERÖR ÖRGÜTÜNÜN UZANTILARIDIR”

Masanın altında terör örgütü uzantılarının olduğunu aktaran Yücel Bulut, “Masanın altında kimlerin olduğunu sizler biliyorsunuz. PKK terör örgütünün siyasi uzantılarıdır. PKK terör örgütünün başındakiler doğrudan basın açıklaması yaparak bu kirli ittifaka destek verdiklerini açıkladılar. Bu desteklerini de artık saklamıyorlar, aleni olarak ifade ediyorlar. Bu konuşmaları artık her yerde görebilirsiniz” şeklinde konuştu.

“HEDEFLERİ CUMHURBAŞKANIMIZI ALAŞAĞI ETMEKTİR”

Hedeflerinin bu milletin Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan olduğunu belirten Yücel Bulut, “Millet düşmanları, devlet düşmanları bir araya gelerek Recep Tayyip Erdoğan’ı düşürme peşine düştüler. Asıl hedefleri bu ülkedir. Şunu iyi bilmemiz gerekiyor Cumhur İttifakı milli bekanın nefesidir. Bu seçimi böyle değerlendirmek ve sandığa gitmek zorundayız” diye konuştu.

Bulut konuşmasını şöyle tamamladı:

MİLLETİMİZİN BEKASI İÇİN OY VERECEĞİZ

“Cumhur İttifakı’na verilen her oy haine, düşmana, teröristlere doğrultulmuş namlu, hedefine sıkılmış mermidir. 14 Mayıs seçimleri dünya üzerindeki mevcudiyetimiz, istiklal ve istikbal haklarımız bakımından hayati derecede önemlidir. Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı, milletimizin bekası, ülkemizin bağımsız geleceği için dünden daha önemli bir görevle karşı karşıyadır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin ve Cumhur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı da Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır.

Birinci hedefimiz, Sayın Cumhurbaşkanımızın, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ikinci döneminde de çok yüksek bir oy oranıyla seçilmesi, başarılı çalışmalarına ara vermeden devam etmesidir. İkinci hedefimiz, Milliyetçi Hareket Partisi’nin milletvekili sayısıyla siyasal destek seviyesini artırmaktır. Nihai gayemiz, Cumhur İttifakı’nın TBMM’de çok güçlü bir temsil imkanına kavuşmasıdır. Bu görev tarihidir.”

Editör: Ferhat Erdemir