Bakan Bayraktar: Gazze'de insan hakları göz göre göre çiğneniyor Bakan Bayraktar: Gazze'de insan hakları göz göre göre çiğneniyor

Sosyal medya hesabı üzerinden Gergerlioğlu’na tepki gösteren Çakıcı’nın açıklaması şöyle:

“Kamaoyuna saygılarımla 

14 Kasım'da Meclis'teki konuşmanın videosunu izledim. İnsanlar devletin bekasına zarar vermediği sürece ülkenin bölünmez bütünlüğünü, namusu kadar seven, iffeti kadar koruyan, hangi etnik guruptan olursa olsun o Türk vatandaşıdır.  İnsanlar farklı siyasi düşünce içersinde olabilir.

Kantarın topuzunu kaçırmadan, bölücülük yapmadığı sürece konuşma hakkına sahiptir. Ölçüler dahilinde o videoda sayın Genel Başkanım Devlet Bahçeli'ye lafını bilmez, Kandil uzantısı Ömer Faruk Gergerlioğlu lafını bilmeyen densiz, benim de ismimi katarak mafya ile niye resim çektirdin?

Devlet Başkanımız dahil tüm parti liderleri sokakta herkesle fotoğraf çektiriyor. Sokakta herkesle fotoğraf çektirmektedirler. Bu suç değildir. Sayın Genel Başkanıma "Türkçe öğren" diyor. Türkiye'de en iyi edebi Türkçe'yi konuşanlardan biridir.

"Haddini bil" diyor. Densiz herif, aklını başına al, sakın bir daha boyundan büyük laflar etme. Sen ve senin gibiler de yüreği olmayan Kandil'in Meclis'teki kudurmuş çakalları, yüreğiniz yetiyorsa Türkiye'nin her yerine gidip geliyorum. Adamsanız benimlen yüzyüze gelin.

Konuşacak yüreğiniz varmı? Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığını kabul etmiş, yüreğine sindirmiş tüm etnik grup, Türk vatandaşlarına selam olsun kamaoyuna saygılarımla arz ederim"