MSÜ 2022 sınav başvuruları başladı mı? MSÜ 2022 sınav ücreti belli oldu mu? İşte başvuru kılavuzu

MSÜ sınavı başvuruları başladı mı? yoğun olarak araştırılıyor. Milli Savunma Üniversitesine başvuruda bulunmak isteyen adaylar için kritik tarih geldi çattı. ÖSYM tarafından geçtiğimiz günlerde MSÜ sınavının tarihleri açıklanmıştı. Peki MSÜ başvuruları başladı mı? MSÜ başvuru kılavuzu yayınlandı mı? MSÜ başvuru ücreti ne kadar belli mi? İşte MSÜ sınavına katılım sağlayacak adaylar için kritik bilgiler...

Eğitim
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
MSÜ 2022 sınav başvuruları başladı mı? MSÜ 2022 sınav ücreti belli oldu mu? İşte başvuru kılavuzu

MSÜ başvuru kılavuzu henüz yayımlanmadı. Bu sebeple adaylar bugünden itibaren MSÜ başvuruları başladı mı, ne zaman başlıyor? sorusunu internette araştırıyor. MSÜ 2022 sınavına katılım sağlayacak adayların gözü kulağı ÖSYM'den gelecek açıklamalara çevrildi. ÖSYM'nin bugün gün içerisinde MSÜ sınav başvuru klıavuzunu ve ücretlerini yayınlaması bekleniyor. MSÜ sınavı hakkında tüm gözler ÖSYM'den gelecek açıklamaya çevrildi...

2022 MSÜ SINAV ÜCRETİ NE KADAR?

2022 MSÜ başvuru kılavuzu yayınlandıktan sonra sınav ücretinin belirlenmesi bekleniyor. Geçtiğimiz yıl MSÜ sınav ücreti 110,00 TL olarak uygulamıştı.

MSÜ SINAVI BAŞVURULARI BAŞLADI MI, NE ZAMAN BİTİYOR?

2022 MSÜ başvuruları 13 Ocak 9 Şubat tarihleri arasında alınacak. Başvuruların 13 Ocak tarihinde başlayacağını duyuran ÖSYM'nin başvuru kılavuzunu yarın sabah saatlerinde duyurması bekleniyor.

MSÜ sınavı

MSÜ SINAVI NE ZAMAN YAPILACAK?

MSÜ sınavı 27 Mart tarihinde gerçekleştirilecek. Sonuçlar ise Nisan ayının 14’ünde erişime açılacak.

MSÜ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

2022 MSÜ başvuruları için adaylar, başvurularını ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden veya ÖSYM Aday İşlemleri Mobil uygulamasından yapabilecekler.

Etiketler MSÜ sınav başvuru
Yorumlar