Dünya Kupası öncesinde Manchester United'dan ayrılan Cristiano Ronaldo'nun yeni durağı Suudi Arabistan ekibi Al Nassr oldu. Portekizli yıldızın transferi kulübün resmi sosyal medya hesabından duyurulurken, 37 yaşındaki yıldız Haziran 2025'e kadar geçerli 2,5 yıllık sözleşme imzaladı.

TEKTAŞ YÜZÜK TAKTI
Portekizli yıldız son dönemlerde taktığı saat ve yüzüklerle oldukça dikkat çekiyor. Son olarak uçakta olduğu sırada sevenlerine "Yakında görüşürüz" mesajı veren Ronaldo her tarafı taşlarla süslü olan ve kadın nişan yüzüğü olarak adlandırılan tektaş yüzüğü ve Jacob & Co markası saatiyle yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

PARMAĞINDA SERVET TAŞIYOR
Ronaldo'nun taktığı yüzüğün fiyatının 200 bin pound yani yaklaşık 4,5 milyon TL olduğu iddia edildi. Jacob Arabo'nun Jacob & Co markası olan ve ünlü isimlere özel olarak tasarlanan saatlerden biri olan saatinin fiyatı ise 770 bin dolar yani yaklaşık 14 milyon TL olduğu konuşuluyor.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU
Portekizli yıldızın taktığı tektaş yüzük kısa süre içerisinde sosyal medyada gündem olurken kullanıcılar tarafından da çok sayıda beğeni ve yorum aldı.