Öldürüp düğün salonuna gömdüler! Böyle vahşet ne görüldü ne duyuldu!

Son dakika haberi: İstanbul'da iki buçuk ay önce ortadan kaybolan Fatih Demir'in, husumetlileri tarafından kaçırılıp öldürüldükten sonra 10 dönümlük bahçesi olan kır düğün salonuna gömüldüğü ortaya çıktı. Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Şahıslar Büro Amirliği Ekipleri, cesedi gömüldüğü yerden çıkardı. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...

Öldürüp düğün salonuna gömdüler! Böyle vahşet ne görüldü ne duyuldu! - Sayfa 1

Son dakika haberi: İstanbul'da 24 Mart'ta ortadan kaybolan Fatih Demir'in akrabaları kendisinden uzun süre haber alamadıklarını söyleyerek polise başvurdu. Konuyla ilgili çalışma başlatan Asayiş Şube Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri Demir'in son görüştüğü kişileri tespit etti. Yapılan incelemelerde Fatih Demir ile iki kişinin önce Esenyurt'ta bir balık restoranına gittikleri, ardından da Silivri'ye doğru yola çıktıkları görüldü.

Öldürüp düğün salonuna gömdüler! Böyle vahşet ne görüldü ne duyuldu! - Sayfa 2

İSTANBUL'DA KAN DONDURAN VAHŞET

İddiaya Demir'in yanındaki iki kişi ile geçmişten gelen bir husumet de vardı. Polis bu durumu da göz önüne alıp detaylı bir çalışma başlattı.

Öldürüp düğün salonuna gömdüler! Böyle vahşet ne görüldü ne duyuldu! - Sayfa 3

Günlerce kamera inceleyen Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, Demir'in şüpheliler tarafından kendilerine ait olan Silivri'deki kır düğün salonuna götürüldüğünü belirledi.

Öldürüp düğün salonuna gömdüler! Böyle vahşet ne görüldü ne duyuldu! - Sayfa 4

Son olarak oraya gittiği ancak oradan çıkmadığı tespit edildi. Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri olayla ilgili tespit ettiği 3 kişiyi gözaltına aldı.