Otomobil tutkusu 80 bin lira harcattı! Ortaya bu görüntü çıktı

Edirne'de sanayi sitesinde kaporta dükkanı işleten otomobil tutkunu Onurcan Aksoy (25), 1993 model aracına yaklaşık 80 bin lira masrafla modifiye ettirdi. 'Karadayı' adını verdiği otomobili, 'araç güzellik' birincisi de olan Aksoy, "İnsanlar çıkar kız arkadaşıyla, eşiyle, dostuyla akşamları çay kahve içmeye gider, ben ise arabamı yıkarım, ona bakıp otururum, onunla dertleşirim. Benim için bir evlat gibi bir şey" dedi.

Otomobil tutkusu 80 bin lira harcattı! Ortaya bu görüntü çıktı - Sayfa 1
Edirne'de küçük yaşlardan itibaren otomobillere meraklı olan Onurcan Aksoy, geçen yıl aldığı 1993 model aracı modifiye etmeye karar verdi.
Otomobil tutkusu 80 bin lira harcattı! Ortaya bu görüntü çıktı - Sayfa 2

Daha önce benzer bir otomobili daha modifiye ederek Almanya'da yaşayan bir gurbetçiye satan Aksoy, bu kez yaklaşık 80 bin lira masraf yaptı.


Otomobil tutkusu 80 bin lira harcattı! Ortaya bu görüntü çıktı - Sayfa 3

Dış kaplaması, boyası, motoru, turbosu, koltukları ve ses sistemi dahil yenilenmedik parça bırakmayan Aksoy'un aracı, şimdi görenlerin ilgisini çekiyor.

Otomobil tutkusu 80 bin lira harcattı! Ortaya bu görüntü çıktı - Sayfa 4

Kırklareli'de geçen hafta düzenlenen 'araç güzellik' yarışmasında otomobili birinci olan Aksoy "Araba merakım, 10 yaşından beri var. İlkokulda arkadaşlarım çiçek, böcek çizerken, ben araba resimleri çiziyordum. O zamandan bugünlere geldik.