YILDIRAY ÇİÇEK / TÜRKGÜN

Özgür Özel, CHP Genel Başkanı seçildikten sonra ki, ilk başyazımı “CHP kongresi sonrası gözüne rahat uyku giren Demirtaş, Kavala, Tanrıkulu gibiler olmuştur. Çünkü CHP’de onlara “Özel” muamele her daim var olacak gibi…” cümleleriyle noktalamıştım. Kendisi, nerde vatan haini varsa hiç atlamadan onlara “Özel” muamele yapmayı gerçekten misyonu haline getirmiştir. İnanın Kemal Kılıçdaroğlu’na bile rahmet okutacak hale gelmiştir. Düşünsenize ihanet ve gaflet politikalarına yetişemediğimiz Kemal Kılıçdaroğlu’na rahmet okutuyorsa, kısa bir sürede CHP’yi ne hale getireceğini…

Diriliş şifrelerindeki melanet Diriliş şifrelerindeki melanet

İç yazımda yine Özgür Özel’e bir cevap yazısı yazmıştım. Başyazımda başka bir yazı konusu yazacakken baktım ki, Özgür Özel ihanet koleksiyonuna yeni bir ekleme daha yapmış… Hainlere “Özel” muamele yapan Özgür Özel’in biri bitmeden biri başlayan son ihanet hamlesi, TSK'ya kimyasal silah kullanım iftirası atan Türk Tabipleri Birliği Başkanı Şebnem Korur Fincancı’yı makamında konuk etmesi olmuştur. 

Atatürk nutuklarını ağzından düşürmeyen siyasi ikiyüzlülüğü ile Şebnem Korur Fincancı’yı makamında ağırlayarak bu karakteri bir daha deşifre olmuştur.

Mustafa Kemal Atatürk Türk ordusu; dünyanın hiçbir ordusunda seninkinden daha temiz, daha sağlam bir askere rast gelinmemiştir.” gibi ve benzeri sözlerle Türk Ordusunun itibarını ve yüceliğini gözü gibi korurken, Özgür Özel’in makamında ağırladığı Şebnem Korur Fincancı her daim PKK’nın safında durarak Türk Ordusuna iftira atan olmuştur. Şebnem Korur Fincancı hem bu iftiraları nerede attı biliyor musunuz? Terör örgütü PKK’nın yayın organı Medya Haber Tv’de…

Gerçi kimin üzerinden kimi eleştiriyoruz ki?

“PKK’ya yakın bir isim olan Şebnem Korur Fincancı’yı makamında ağırladı” diye eleştirdiğimiz Özgür Özel de PKK’nın yayın organı Medya Haber Tv’de. Orada da PKK’nın hoşuna gidecek propagandalar yapmıştı.

Çağdaş Gazeteciler Derneği tarafından düzenlenen ödül töreninde PKK yayın organlarından Mezopotamya Ajansı ve Jinnews’e ödülünü veren de bu Özgür Özel’di. İhanetler konusunda gerçekten “Özel” biri olduğunu dün gösterdiği gibi bugünde göstermektedir.

Şebnem Korur Fincancı’yı makamında ağırlayarak bir kez daha gösterdi ki, ihanetler konusunda çok radikal davranmaya devam edecektir.

Terör örgütü PKK’nın kapatılan Özgür Gündem gazetesine destek kampanyasında “Nöbetçi Genel Yayın Yönetmeni” olan, 2012 yılında kurulan ‘Barış İçin Öcalan’a Özgürlük Platformu’nun üyesi olan, “Savaşın son bulması için, atılacak en önemli adımın, Abdullah Öcalan’ın özgürlüğüne kavuşturulması” sözünün sahibi olan, Ermeni Soykırım iddiasını her fırsatta savunan, İnsan Hakları Derneği (İHD) ile birlikte PKK’lılara sahip çıkmak adına “Cizre raporu” hazırlayarak Türkiye’yi Batı’ya şikâyet eden Şebnem Korur Fincancı’yı, CHP Genel Merkezi’nde ağırlama ihanetini Kemal Kılıçdaroğlu’ndan sonra Özgür Özel’de gerçekleştirerek CHP’nin ihanetin işgali altında olduğunu bir kez daha göstermiştir. Emanetçi Özgür Özel’den koltuğu devralacağı söylenen Ekrem İmamoğlu da CHP Genel Başkanı olursa emin olun, bu sefer Özgür Özel’i arayacağız. Ekrem İmamoğlu da Özgür Özel’e rahmet okutacaktır.

İhanet yuvası CHP’nin dağılması için yerel seçimlerde hezimeti yaşamaları lazımdır. Zaten her gün “Özel” bir ihanet pozu veren Özgür Özel, hezimet için elinden geleni yapmaktadır.

Editör: Arda Erden