Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir nerelidir Ece Erken'in eşi mi? Şafak Mahmutyazıcıoğlu neden öldü?

Eski Beşiktaş yöneticisi ve avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun silahlı saldırıda hayatını kaybetmesi gündem yarattı. Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümü sonrası birçok vatandaş ünlü avukatın hayatı ve biyografisiyle ilgili bilgi edinmek için internete koştu. Peki Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir? İşte Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilgili merak edilen tüm soruların yanıtları...

Gündem
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir nerelidir Ece Erken'in eşi mi? Şafak Mahmutyazıcıoğlu neden öldü?

Eski Beşiktaş yöneticisi sunucu Ece Erken'in eşi, ve avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu gece saatlerinde İstanbul Bakırköy'de bir balıkçı restoranında uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti. Fikret Orman döneminde yaklaşık 1 yıl Beşiktaş Spor Kulübü'nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliği yapan Mahmutyazıcıoğlu, 2 çocuk babasıydı. Peki, Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir, aslen nereli? Şafak Mahmutyazıcıoğlu ne iş yapar, mesleği ne? 

ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU KİMDİR, NERELİ?

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 1980 yılında Rize'de dünyaya geldi. İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Kendi hukuk bürosu olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, birçok firmanın hukuk danışmanlığını yürüttü.

Yaklaşık 1 yıl Fikret Orman döneminde Beşiktaş Spor Kulübü'nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliğini yaptı. Türkiye'nin önde gelen şirketlerinde hukuk danışmanlığı yapan Mahmutyazıcıoğlu, çok sayıda davada tecrübe elde etmişti. Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 2 çocuk babasıydı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu

ECE ERKEN İLE 7 AY ÖNCE EVLENMİŞTİ

Erken, eşi ile nikah fotoğrafını paylaşıp mutlu haberi sosyal medyadan şöyle duyurmuştu: "Herkese selam, biz evlendik… Mutluluğumuzu sizinle paylaşmak istedik. Başta ailemize sonra dostlarımıza, sevenlere yanımızda olan herkese teşekkür ederiz."

ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU HAYATINI KAYBETTİ

Beşiktaş eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu gece saatlerinde Bakırköy'de bir balıkçı restoranında kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırıya uğradı.

Olay Bakırköy, Yeşilköy Mahallesinde saat 00.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Cümbüş Sokakta bir balıkçıda bulunan Beşiktaş eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'na kimliği belirsiz kişi ya da kişiler silahlı saldırı düzenledi.

Saldırı sonrası hastaneye kaldırılan Şafak Mahmutyazıcıoğlu yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

 

Yorumlar