Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı ÖĞREN! 5 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekilişi bilet sorgula MPİ

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları bu akşam canlı olarak açıklanacak. Sayısal Loto çekilişinde dev ikramiye şanslı talihlisini arayacak. Büyük ikramiye tutarı katlandıkça heyecan seviyesi de katlanıyor. Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş sonuçlarına göre billet sorgulama ekranı internette erişime açılacak. İşte, 5 Nisan Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve sorgulama ekranı.

Google Haberlere Abone ol
Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı ÖĞREN! 5 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekilişi bilet sorgula MPİ
05.04.2021 14:50

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam Milli Piyango(MPİ) Online canlı çekiliş sayfası üzerinden 20.45 civarında yapılması bekleniyor ve merakla beklenen Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklanacak. Geçtiğimiz gün gerçekleşen çekilişte 6 bilen olmamış ve büyük ikramiye bu çekilişe devretti. Büyük ikramiyeyi bu çekilişte tutturan olacak mı merak ediliyor. İşte Sayısal Loto sonuçları öğrenme ve Çılgın Sayısal Loto bilet sorgulama ekranı...

Sayısal Loto sonuçları ve geçen çekilişin kazanan numaraları ise şu şekilde;

SAYISAL LOTO SONUÇLARI CANLI İZLE

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI TIKLA-ÖĞREN

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI

Çılgın Sayısal Loto’nun son çekiliş sonuçları şu şekilde: 8-34-39-65-72-73- joker 11

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIYOR?

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsiniz.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsiniz.

Sayısal Loto'da gerçekleştirilen her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir.

Kazanma oranı Sayısal Loto'da oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı numaranın “Joker” numarasına eşit olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ancak 6’ıncı numaranın “Joker” numarasından farklı olduğu kombinasyonlardır.

Dördüncü kategori olan “4 bilen”, kazanan kombinasyonun 4 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.

Beşinci kategori olan “3 bilen”, kazanan kombinasyonun 3 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan “2 bilen”, kazanan kombinasyonun 2 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsiniz.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Oynadığınız her kolon sadece 3 TL’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir.

Yorumlar