Şehit haberi sonrası Ali Koç'tan örnek hareket!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, İdlib'den gelen şehit haberleri üzerine Sarı-lacivertli kulübün televizyon kanalında yapacağı konuşmayı iptal etti.

Google Haberlere Abone ol
Şehit haberi sonrası Ali Koç'tan örnek hareket!
10.02.2020 23:00

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, gündeme dair yapacağı canlı yayını iptal etti. Saat 16:00'da FB TV ekranlarına çıkan Ali Koç, İdlib'de gerçekleşen saldırıda 5 askerimizin şehit, 5 askerimizin ağır yaralı olması nedeniyle yapacağı konuşmayı iptal ettiğini duyurdu. 

İŞTE ALİ KOÇ'UN AÇIKLAMASI

Bugün sizlere gündemle ilgili bazı konularda açıklamalarımız olacaktı. Hafta sonu Alanyaspor maçında yaşadığımız bazı olaylar camiamızda infial boyutuna geldi. Orta hakem ve VAR hakeminin ürkütücü boyutta olan kararlarının sebeplerini, TFF'ye bakış açımızı, TFF ile ilgili ümitlerimiz, beklentilerimiz, pozitif beklentilerimiz, TFF'den Türk futbolunu değiştireceğine dair inançlarımız varken, TFF'nin nasıl seçildiği, hakem atamalarının, hakemler içinde dengelerle ilgili görüşlerimizi paylaşacaktık. Artık bu şekilde devam edilemeyeceğini ve neler yapılmasını gerektiğini açıklayacaktık. Camimızı devletle karşı karşıya getirme yönünde algı operasyonunu kimlerin yaptığını, neler amaçladıklarını anlatacaktık, sezonun geri kalanı için çağrımız olacaktı. 
 
Ancak programın başlamasına kısa süre kala 5 kahraman askerimizin şehit olduğu, 5 kahraman askerimizin ise yaralandığını öğrendik. Ayrıca bölgede hareketliliğin devam ettiğini bilgisini aldık. Bu acı haberi ekranların başında vermek istedim. Allah rahmet eylesin, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Birkaç gün içerisinde görüşlerimizi aktaracağız. Tekrar başımız sağ olsun. Yaralılara acil şifalar diliyorum. Allah ülkemize bir daha böyle acı haberler almayı nasip etmesin. Bu yüzden bugün bu programı yapmamaya karar verdik. Önümüzdeki 1-2 gün içerisinde görüşlerimizi ileteceğiz. Tekrar başımız sağ olsun diyorum”

Etiketler Fenerbahçe
Yorumlar