Sigara yerine kazı kazan aldı: Zengin oldu! 2 milyon liralık ikramiye vurdu...

Kazı Kazan oynayan şahıs, kuponu kazıdığında 2 milyon liralık ikramiye kazandığını gördü. Büyük sevinç yaşayan adam, "İkramiye ile oğluma iş yeri açar, babalık görevimi yaparım" dedi.

Sigara yerine kazı kazan aldı: Zengin oldu! 2 milyon liralık ikramiye vurdu... - Sayfa 1

Tokat'ta yaşayan evli ve 2 çocuk babası 49 yaşındaki Dursun Koçyiğit, son parasıyla zengin oldu.


Sigara yerine kazı kazan aldı: Zengin oldu! 2 milyon liralık ikramiye vurdu... - Sayfa 2

Dün akşam saatlerinde şans oyunları bayisine giden Koçyiğit, cebindeki son 30 lirasıyla sigara yerine  Kazı Kazan kuponu satın aldı.


Sigara yerine kazı kazan aldı: Zengin oldu! 2 milyon liralık ikramiye vurdu... - Sayfa 3

2 milyonluk ikramiye kazandı

DHA'nın aktarımına göre; kazıdığı kuponda 2 milyon liralık ikramiye kazandığını gören Koçyiğit, yaşadığı şaşkınlıkla bayiye kuponu teyit ettirdi.

Sigara yerine kazı kazan aldı: Zengin oldu! 2 milyon liralık ikramiye vurdu... - Sayfa 4

"Oğluma bir iş yeri açar babalık görevimi yaparım"

İkramiyenin doğrulanmasıyla büyük mutluluk yaşayan Koçyiğit, "Çarşıya bir iş için geldim. Cebimde 30 lira param vardı. 'Bir tane 30'luk alayım, şansımı deneyeyim. Çıkarsa çıkar, çıkmaz ise şansa' dedim. Bir de baktım 2 milyon lira ikramiye çıktı. Çok heyecanlıyım. Hemen büfe görevlisinin yanına koştum. Ben de inanamadım, o da makineye okutunca öğrendik. İkramiye ile oğluma bir iş yeri açar, evlendiririm, arabasını alırım. Babalık görevimi yaparım. Ben devamlı oynamıyordum. Arada sırada oynarım. En son cebimde 30 lira param vardı. Onunla da sigara alacaktım. Büfede oynayıp oynamama konusunda kararsız kaldım. 'Nasipse çıkar' dedim ve oynadım." diye konuştu.