Silifke Kaymakamı Nazlı, “Kurallara Uyalım”

Göksu ve Gazi Mahallerinin ortak noktasında Cuma günleri kurulan semt pazarında denetimlerde bulunan Silifke Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, esnaf ve vatandaşları virüs salgını konusunda uyardı.

Google Haberlere Abone ol
Silifke Kaymakamı Nazlı, “Kurallara Uyalım”
04.09.2020 16:35

Kurulan semt pazarında faaliyet gösteren esnaflara hayırlı işler dileğinde bulunan Silifke Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, alışverişe gelen vatandaşlara ve esnaflara korona virüs salgını nedeniyle maske takma, sosyal mesafeyi koruma ve hijyen kurallarına uymaları konusunda da uyarılarda bulundu.

Korona virüs salgını nedeniyle alınan kararların uyulması konusunda hem esnafları hem de vatandaşları yaptıkları denetimlerle uyardıklarını ve halka açık alanların hijyen hale getirilmesi konusunda bir dizi çalışmalar sürdürdüklerini belirten Belediye Başkanvekili Sadık Altunok ise açıklamasında, virüsten korunma konusunda vatandaşlarımıza ve esnaflara büyük görevlerin düştüğünü hatırlattı. Başkanvekili Altunok ayrıca ilçe merkezinde kurulan semt pazarlarında ve halka açık alanlarda esnaflar ve vatandaşların sağlığı için alınan kararların uygulanmasına da özen gösterdiklerini açıkladı.

Silifke Kaymakam Namık Kemal Nazlı, Belediye Başkanvekili Sadık Altunok ve beraberindekiler daha sonra Göksu mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren esnaflara hayırlı işler dileğinde bulunarak esnaf ve vatandaşlara korona virüsten korunmanın öncelikli hedefleri arasında maske takılması, sosyal mesafenin korunması ve hijyen kurallarına uyulmasının gerekliliği hatırlatıldı.

Yorumlar