Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı öğren | Süper Loto 1 Haziran sonuçları bilet sorgulama

Süper Loto 1 Haziran çekilişi sonuçları merakla bekleniyor. Haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto çekilişinde bugün kazandıran numaralar belli olacak. Süper Loto Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından canlı olarak çekilişi gerçekleştiriliyor. İşte Süper Loto çekiliş sonuçları bilet sorgulama ekranı.

Google Haberlere Abone ol
Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı öğren | Süper Loto 1 Haziran sonuçları bilet sorgulama
01.06.2021 19:15

Süper Loto'da son olarak 30 Mayıs günü çekiliş gerçekleştirildi. Çekilişseverlerin şansını denediği Süper Loto'da kazandıran numaralar bugün 21:30'da açıklandı! Süper Loto Salı, Perşembe ve Pazar günü Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilicek. Süper Loto çekilişindeki büyük ikramiye tutarı bu akşam için 21.578.826 TL oldu. 

SÜPER LOTO SONUÇLARI TIKLA SORGULA

1 Haziran Süper Loto çekiliş sonuçları

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

30 MAYIS 2021 SÜPER LOTO SONUÇLARI: 20 - 25 - 35 - 45 - 46 - 47

Yorumlar