Süper Loto sonuçları öğren 29 Nisan | Süper Loto'da büyük ikramiye 5 milyonu aştı

Süper Loto çekilişi sonuçları haftanın 3 gününde belli oluyor. Süper Loto yeni çekilişi ile bu akşam saat 21:30’da gerçekleşecek. Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen çekilişte Büyük ikramiye 5 milyonu aştı.

Google Haberlere Abone ol
Süper Loto sonuçları öğren 29 Nisan | Süper Loto'da büyük ikramiye 5 milyonu aştı
29.04.2021 14:20

Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Süper Loto'da 6 numarayı bilen büyük ikramiyeyi kazanıyor. 5 milyonu aşkın büyük ikramiyenin sahibi olmak isteyenler merakla Süper Loto sonuçlarını bekliyor. Süper Loto sonuçları www.millipiyangonline.com adresi üzerinden öğrenilebiliyor. Çekiliş Sisal Şans tarafından gerçekleştiriliyor. 

SÜPER LOTO SONUÇ SORGULAMA EKRANI

27 NİSAN SÜPER LOTO SONUÇLARI 2021: 12 - 16 - 31 - 33 - 36 - 59

Süper Loto sonuçları

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

SÜPER LOTO NEREDEN OYNANIR?

Süper Loto oynamak için Milli Piyango İdaresi’nin resmi web sitesi olan www.millipiyangonline.com adresi, Milli Piyango mobil uygulaması veya en yakın satış noktaları kullanılmaktadır.

Yorumlar