Tostçu Mahmut öldü mü, sahibi Anıl Kurt neden öldü? Tostçu Mahmut kimdir, kaç yaşında öldü?

’Ütü Tost’ yaparken çektiği videolar ile sosyal medyada fenomen haline gelen ’Tostçu Mahmut’ sahibi Anıl Kurt hayatını kaybetti. Adana'nın fenomen ismi Tostçu Mahmut'un sahibi Anıl Kurt İstanbul'da mekan açıp dönüş için yola çıktığı sırada kaza yaptığı öğrenildi. Peki Tostçu Mahmut sahibi Anıl Kurt kimdir, öldü mü, neden öldü? İşte Anık Kurt hakkında detaylar...

Tostçu Mahmut öldü mü, sahibi Anıl Kurt neden öldü? Tostçu Mahmut kimdir, kaç yaşında öldü? - Sayfa 1

Ütü tost ile adından söz ettiren ve çektiği videolar ile milyonlara ulaşan Tostçu Mahmut'un sahibi Anıl Kurt öldü mü, neden öldü, trafik kazasında mı öldü? merak ediliyor. 

Tostçu Mahmut öldü mü, sahibi Anıl Kurt neden öldü? Tostçu Mahmut kimdir, kaç yaşında öldü? - Sayfa 2

Anıl Kurt Müslüm Gürses şarkıları eşliğinde yaptığı ütü tost ile ve sosyal medya fenomenleri ile çektiği videolar ile adından söz ettirmişti. Anıl Kurt 'Tostçu Mahmut' markasının sahibiydi İstanbul'a mekan açılışı için giderken yaşadığı feci trafik kazasında hayatını kaybetti. Anıl Kurt'un hakkında detaylar merak ediliyor. 

Tostçu Mahmut öldü mü, sahibi Anıl Kurt neden öldü? Tostçu Mahmut kimdir, kaç yaşında öldü? - Sayfa 3

Ünlü sosyal medya fenomeni Anıl Kurt kimdir, neden öldü, kaç yaşında öldü? sorularının cevabı haberimizde...

Tostçu Mahmut öldü mü, sahibi Anıl Kurt neden öldü? Tostçu Mahmut kimdir, kaç yaşında öldü? - Sayfa 4

Adana’nın Seyhan ilçesinde küçük tablasında Müslüm Gürses şarkıları ile ’Ütü Tost’ yaparken sosyal medyada fenomen haline gelen ’Tostçu Mahmut’ sahibi Anıl Kurt, İstanbul şubesinin açılışı için giderken Ulukışla’da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.