TRT 1 Benim Adım Melek neden yok bitti mi? Benim Adım Melek final mi yaptı ne zaman?

TRT 1'de ekranlara gelen Benim Adım Melek dizisi bu hafta neden yok? merak ediliyor. Diziseverlerin yakından takip ettiği Benim Adım Melek dizisi güçlü oyuncu kadrosuyla ekranlara geliyordu. Benim Adım Melek dizisinde Alpay'ın ölümünden sonra Defne ve Kerem, ne hissedeceğini bilemez bir haldedir. TRT 1 Benim Adım Melek final mi yaptı?

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
TRT 1 Benim Adım Melek neden yok bitti mi? Benim Adım Melek final mi yaptı ne zaman?

Benim Adım Melek dizisi bugünkü TRT 1 yayın akışında yer almadı ve sevenleri meraklandı. Benim Adım Melek neden yok, bitti mi? TRT 1 Benim Adım Melek final mi yaptı? soruları akıllara geldi. Kutsi ve Nehir Erdoğan'ın başrollerinde yer aldığı yapım büyük bir kitleye hitap ediyordu. 

BENİM ADIM MELEK DİZİSİ NEDEN YOK?

Benim Adım Melek dizisi ekran macerasına son verdi. Dizi geçen hafta final yaparak sevenlerine veda etti.

Benim Adım Melek neden yok

BENİM ADIM MELEK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Alpay'ın ölümünden sonra Defne ve Kerem, ne hissedeceğini bilemez bir haldedir. Babalarına olan öfkeleri onun ölümü ile sönmüştür... Küçül Seyitali olan bitenden habersizdir.

Alpay'ın cenazesini kaldırmak onca şey sonrasında yine Karadağlara düşecektir. Ama bu cenazeye sürpriz bir cenaze daha eklenecektir. Melek ve Halil, Alpay'ın ölümünden sonra Kenan'ın peşine düşer. Funda ise panik haldedir. Mektupları öğrenen Kenan, onun da peşindedir.

Otelden atılan Funda beş kuruş parasız sokaklarda kalır. Bir yandan da hayatının tehlikede olduğunu düşünen Funda'nın yardımına yine Halil ve Melek koşar ve Funda'yı locada saklarlar.

Halbuki Kenan çoktan hayatına kıymıştır. Kenan'ın intiharını kimse hala bilmemektedir. Polisler her yerde Kenan'ı ararken oğlunun yanında yatan cansız bedenini nasıl keşfedecekler?

Vildan'ın mektuplardan haberi olmadığı ortaya çıkmıştır. Ömer ve Zümrüt bunu öğrenince ne yapacak? Vildan, Ömer ve Zümrüt'ü affedecek mi? Vildan'ın mektuplardan haberi olmadığı nasıl ortaya çıkacak? Kenan'ın arkasında bıraktığı izler 15 yıl sonrasını nasıl etkileyecek? Melek tamamen iyileşecek mi?

Yorumlar