Türkiye'ye yönelik düşmanlığı ile bilinen Michael Rubin, American Enterprise Institute'de yine Türkiye'yi hedef alan bir analiz kaleme aldı.

İsrail-Hamas çatışması sonrası Türkiye düşmanlığına hız kesmeden devam eden Rubin, yazısında "İsrail PKK'yı açıkça desteklemeli" başlığıyla Netanyahu hükümetine skandal bir çağrıda bulundu.

Tatar: AB'nin Kıbrıs'ta iki devletli çözümü kabul etmesi gerek Tatar: AB'nin Kıbrıs'ta iki devletli çözümü kabul etmesi gerek

TÜRK DÜŞMANI MİCHAEL RUBİN İYİCE KÜSTAHLAŞTI! İSRAİL'E PKK ÇAĞRISINDA BULUNDU
ABD'nin terör örgütü PKK/YPG'ye verdiği desteği örnek gösteren Türk düşmanı Rubin, İsrail'in aynı desteği vermesini istedi.

Terör örgütü PKK/YPG'nin değiştiğini, "ayrılıkçı" hedeflerinden vazgeçtiğini iddia edecek kadar büyük bir akıl tutulması yaşayan Rubin, Suriye ve Kuzey Irak'ta terör mevzileri tek tek imha edilen PKK/YPG'nin "ahlaki bir davranış" olarak da desteklenmesi gerektiğini ileri sürdü.

Yazısında resmen küstahlaşan Rubin, terör örgütünün uçaksavar füzelerine ve drone teknolojisine ihtiyacı olduğunu ve İsrail'in bunları sağlaması gerektiğini söyledi. (Star)