Nasipse Olur ve Sil Baştan Kaynanam filmleri ile büyük çıkış yakalayan yapımcı Vahdet Erdoğan, “Güzel başladı güzel bitiriyoruz. Harika bir iş çıktı. Bundan sonraki notu izleyiciler verecek” sözlerinin ardından yeni filmi C Takımı’nın vizyon tarihini duyurdu. Altan Erkekli, Ferdi Akarnur, Alparslan Özmol, Çağatay Akman, Aşkım Kapışmak, Dost Elver, Toygan Avanoğlu, Alper Saldıran ve Turgay Tanülkü gibi deneyimli isimlerin yer aldığı C Takımı’nın konusu da belli oldu.

DSC_9997

VAHDET ERDOĞAN’IN YENİ FİLMİ C TAKIMI 16 ŞUBAT’I BEKLİYOR

Yönetmen koltuğunda Bora Onur’un oturduğu, senaryosu ise Barış Başar tarafından kaleme alınan ve Vahdet Erdoğan’ın yapımcılığını üstlendiği C Takımı adındaki komedi filmi yıldız oyuncuları buluşturdu.

DSC_9513

30 senedir arkadaş olan yedi kişinin yaşadığı maceraların konu edildiği filmin başrollerini Murat Akkoyunlu, Toygan Avanoğlu, Barış Başar, Sera Tokdemir, Ömer Kurt, Hakan Bulut ve Turgay Tanülkü paylaşıyor. 

DSC_9592

Filmde bu isimlere Billur Yılmaz, Abdül Süsler, Dilara Üçüncüoğlu, Emir Sefa Yıldırım, Öykü Uslu, Yonca Başak Kurum, Yasemin Sümer eşlik ederken filmin kadrosunda Alper Saldıran, Altan Erkekli, Dost Elver, Ferdi Akarnur, Mustafa Şahin, Cansu Canan Özgen, Alpaslan Özmol  gibi yıldız isimler de yer alıyor. Aynı zamanda filmin müziklerini yapan Çağatay Akman da filmin kadrosunda bulunuyor.

DSC_7991

90’lı yıllarda ve günümüzde geçen lisede tanışan bir grup arkadaşın başına gelen olayları anlatan C Takımı’nın 16 Şubat 2024’te vizyona girmesi bekleniyor.

DSC_0072

Sil Baştan Kaynanam ve Nasipse Olur filmleri ile adını duyuran yapımcı Vahdet Erdoğan “Güzel başladı güzel bitiriyoruz. Oyuncu arkadaşlarıma sette çalışan herkese çok teşekkür ediyorum. Harika bir iş çıktı. Bundan sonraki notu izleyiciler verecek” dedi.

DSC_8720

C TAKIMI FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Filmde lise arkadaşları Murat 131, Yağmur, Ferdi Hoca, Süslü İbo ve Kuru Ahmet’in başından geçenler anlatılıyor.

DSC_7634

Ekip, tek kadın üyesi Yağmur’un başına gelenlerin ardından eski mahalle kabadayısı hırsız Necmi’yi de ekibe dâhil ederek intikam almak adına yaptıkları planın ters tepeceğinden bihaberdirler.

DSC_7380

Bu yolun sonu nereye mi gider? Belki düz belki engebeli ancak yepyeni maceralara kahkaha ve aksiyon dolu bir yolculuk artık başlamıştır ve geri dönüş de yoktur.

DSC_7445

VAHDET ERDOĞAN KİMDİR?

1979’da Sinop’un Boyabat ilçesinde doğan Vahdet Erdoğan, ilkokulu köyünde, ortaokul ve lise eğitimini ise İstanbul’un Üsküdar ilçesinde tamamladı. Üniversitede halkla ilişkiler okuyan Vahdet Erdoğan, üniversite eğitiminden sonra kurumsal ve stratejik yönetim, reklamcılık, sosyal sorumluluk, organizasyon ve siyasal iletişim alanlarında eğitimler aldı. 

Siyasi partiler, sosyal sorumluluk projeleri ve sivil toplum kuruluşlarında görevler alan Vahdet Erdoğan, buralarda yöneticilikler de yaptı. 

Tasarım, reklam, matbaa ve organizasyon alanlarında faaliyet gösteren farklı kuruluşlarda çalıştıktan sonra 2003’te Greenart Group’u kurdu.

DSC_9996
Grup bünyesinde organizasyon, ajans, prodüksiyon, outdoor reklam, araştırma ve yayıncılık hizmetlerinde faaliyet gösteren şirket ve markalar yer almaktadır.

Türk pilotlarının yazdığı destan ekranlara kilitleyecek! Türk pilotlarının yazdığı destan ekranlara kilitleyecek!

Halen Greenart Group’un yönetim kurulu başkanlığının yanı sıra Türk Kızılay Genel Merkez Delegeliği, İstanbul Gazete ve Medya Habercileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Sisay üyeliği ve Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı'nı yürütmektedir.

Mevcut çalışmalarına devam ederken, Greenart Prodüksiyon bünyesinde film yapımına adım atan Vahdet Erdoğan, 2020'de ilk sinema filmi olan "Nasipse Olur" ile seyirci karşısına çıktı. Ardından, ikinci sinema filmi olan "Sil Baştan Kayranam"ı Aralık 2022'de izleyicilerle buluşturdu. Aynı dönemlerde Cinegreen sinemalarını kurdu ve sektörün 8 salonlu aktörlerinden bir tanesi haline geldi. 

Erdoğan’ın hikâyesini kendi kaleme aldığı C Takımı filmi ise 16 Şubat 2023’te vizyona girecek.