Dün öğle saatlerinde Tuzla'da Aydınlı Mahallesi'nde meydana gelen olayda sitede oturan bir kişi, yanında bir kadınla beraber otomobiliyle sitenin otoparkından dışarı doğru aracını sürdü.

ARACIN ÖNÜNÜ KESTİLER
Otomobil kapıdan çıkmak üzereyken bir servis minibüsü otomobilin önünü kesti. Minibüsten inen ve birisi silahlı olan 3 kişi, önce otomobilin kapılarını açmaya çalıştı ardından otomobilin camlarına vurdu. Otomobil sürücüsü aracıyla kaçmak istese de başarılı olamadı. Daha sonra otomobil sürücüsü ve yolcu koltuğunda oturan kadın araçtan indi. Şüpheliler, sokakta darbettikleri sürücüyü zorla minibüse bindirdi. Minibüse binen şüpheliler, olay yerinden ayrılırken kadın ise otomobile binerek, minibüsün peşinden gitti.

"KAÇ KİŞİ KAÇIRMIŞLAR BİLMİYORUM"
Polis ekipleri tarafından olaya ilişkin yapılan çalışmalarda bir kadın şahıs gözaltına alınırken 3 kişiyi arama çalışmaları sürüyor. Olay hakkında konuşan mahalleli, "Dün 1 gibi olmuş olay. Kaç kişi kaçırmışlar bilmiyorum. Yeni haberin oldu. Video atmışlar" dedi.

MİNİBÜSLE ADAM KAÇIRMA ANLARI KAMERADA
O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde otomobil otoparktan çıktığı esnada önü servis minibüsü tarafından kesiliyor. Minibüsten inen 3 kişi otomobilin sürücüsünü darbedip zorla minibüse bindiriyor ve oradan uzaklaşıyor. Kaçırılan sürücü ile beraber öncesinde otomobilde bulunan kadın da sürücü koltuğuna geçerek minibüsün peşinden gidiyor.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı