Yalçın: İllerimizin birçoğunda çeşmelerin yapımına başlandı, süreçleri yakinen takip edilmektedir

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla başlatılan “Adım Adım 2023; ’Köyüm Benim’ Sohbet Toplantıları” kapsamında yapılan faaliyetler hakkında açıklama yaptı. Yalçın, her ilimizde su ihtiyacı bulunduğu belirlenen bir köye çeşme hayratı yaptırılması kararı alındığını aktarırken vakfedilen faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Gündem
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Yalçın: İllerimizin birçoğunda çeşmelerin yapımına başlandı, süreçleri yakinen takip edilmektedir

MHP Genel Başkan Yardımcısı, MHP İstanbul Milletvekili Semih Yalçın'ın açıklaması şöyle;

"1-8 Ekim 2022 tarihinde Sayın Genel Başkanımızın talimatlarıyla başlattığımız “Adım Adım 2023; ’Köyüm Benim’ Sohbet Toplantıları” kapsamında sürece katkıda bulunmak için her ilimizde su ihtiyacı bulunduğu belirlenen bir köye çeşme hayratı yaptırılması kararı alınmıştı.

Çeşme hayratı yaptırılıp vakfetme kararı neticesinde ilk çeşme hayratı Rize İl Başkanlığımız tarafından Güneysu ilçesi Bulutlu köyümüzün kullanımı için yaptırılmış ve vakfedilmiştir.

Akabinde Kırşehir İl Başkanlığımız tarafından Çiçekdağı ilçesi Kızılcalı köyü, Kütahya İl Başkanlığımız tarafından Merkez ilçe Perli köyümüzün kullanımı için çeşmelerimiz yaptırılmış ve aynı şekilde vakfedilmiştir.

İllerimizin birçoğunda çeşmelerin yapımına başlanmış süreçleri Genel Merkezimiz tarafından yakinen takip edilmektedir."

Yorumlar