Yargı 7. yeni bölüm fragmanı izle | Yargı 7. yeni bölümde neler olacak?

Yargı dizisi 7. yeni bölüm fragmanında izleyiciyi heyecan dolu sahneler bekliyor. Yargı 7. yeni bölümde neler yaşanacak? diziyi severler tarafından merak ediliyor. Yargı dizisi oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çekiyor. Dizi severler için Yargı 7. yeni bölümde neler yaşanacak? detayı haberimizde yer aldı. Yargı'nın 6.son bölümünde gerçekler ortaya çıkmaya devam etti.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol

Yargı dizisinin merakla beklenen 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yargı dizisi 7. bölümü ile seyirciyi ekrana kilitleyecek. Yargı dizisi yeni bölümleri ile her Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de ekranlara geliyor. Yargı 7. bölümünde Pars, soruşturmanın tıkanmasından hiç memnun değildir, üstelik onun da kardeşi Neva gibi kalbi kırılmıştır. İşte Yargı dizisi yeni bölüm fragmanı izle ve Yargı dizisi yeni bölüm detayları...

YARGI DİZİSİ SON BÖLÜM İZLE

YARGI 7. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ceylin ve Ilgaz'ın evlilik haberi, Pars ve Neva'yı hayal kırıklığına uğratır. Pars, soruşturmanın tıkanmasından hiç memnun değildir, üstelik onun da kardeşi Neva gibi kalbi kırılmıştır. Pars soruşturmanın peşini bırakmamaya, bunu yaparken de inanmadığı bu evliliği ikisinin başına bela etmeye kararlıdır.

Yargı

Zafer Çınar'a çektiği silahla intikamı için geri dönüşsüz bir yola girmek üzeredir. Çınar Zafer'i masum olduğuna ikna edebilecek midir? Yoksa çekilen bu silah, iki aile arasında yeni ve büyük bir uçurumun açılmasına mı sebep olacaktır?

Ceylin, kardeşinin katili olan Engin karşısında hiçbir şey yokmuş gibi davranmakta artık iyice güçlük çekmektedir. Ceylin ve Ilgaz, kimseye belli etmeden Engin'i tutuklu yargılatmanın yollarını ararken yeni risklere girerler. Ancak bir yandan oğlunu temize çıkarmak için elinden gelen her şeyi yapan Yekta'dan hızlı olmak, bir yandan da her an önlerine engel olabilecek Pars'la mücadele etmek zorundadırlar. Acaba Ilgaz ve Ceylin bu sefer gerçeği kanıtlayabilecek midir?

YARGI DİZİSİ OYUNCULARI

Ceylin: Pınar Deniz

Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu

Metin: Hüseyin Avni Danyal

Eren: Uğur Arslan

İnci: Ece Yüksel

Engin: Onur Durmaz

Yekta: Uğur Polat

Pars: Mehmet Yılmaz Ak

Çınar: Arda Anarat

Defne: Beren Nur Karadiş

Gül: Zeyno Eracar

Parla: Zeynep Atılgan

Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk

Zafer: Ali Seçkiner Alıcı

Makbule: Özlem Çakar

Osman: Onur Özaydın

Neva: Başak Gümülcinelioğlu

YARGI DİZİSİ YAPIMCILARI VE YÖNETMENİ

Yapım: Ay Yapım

Yapımcı: Kerem Çatay

İdari Yapımcı: Suzan Güverte

Yönetmen: Ali Bilgin

2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları

Senaryo: Sema Ergenekon

Müzik: Toygar Işıklı

Yorumlar