YouTube’da tasarım, mimari ve ev eşyaları üzerine çektiği videolarla tanınan Merve Veziroğlu, 5 Ağustos'ta eşi tarafından evinde saldırıya uğradı.

YAŞADIKLARINI ANLATTI

32 kez bıçaklanıp ölümden dönen Veziroğlu, yoğun bakımdaki tedavisinin ardından taburcu oldu. Saldırgan koca Yunus Yıldırım ise çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Veziroğlu, bir video paylaşarak yaşadıklarını anlattı.

Otomobilin çarptığı öğrenci öldü Otomobilin çarptığı öğrenci öldü

“ÇOK YALVARDIM”
Olayın yaşandığı gün saldırgan Yunus Yıldırım’ın kendisine “Öleceksin” dediğini anlatan Veziroğlu, “Çok yalvardım. Bıçaklamaya başladı beni. ‘Öleceksin’ dedi. Gücü bana yettiği için kimse kurtaramasın diye ben tek başımayken yaptı bunu. Kendi yatak odamda direndim. Orada beyaz bir yorgan vardı. Beyaz yorganı önüme sardım, ‘Bu seni kurtarmayacak’ dedi. Her yerimi bıçakladı.” ifadelerini kullandı.

“EN FAZLA UZAKLAŞTIRMA ALIRIM”
Boşanmak istediğini söyledikten sonra da defalarca tehditlere maruz kaldığını anlatan Veziroğlu, saldırganın kendisine “En fazla uzaklaştırma alırım.” dediğini anlattı.

“Hayatım bir film şeridi gibi gözümün önünden geçti. Annemin ve babamın hayatta olmasını kıskandı, parlayan bir insan olmamı kıskandı. İnsanlar tarafından sevilmemi kıskandı. Benim var olmamı kıskandı.” şeklinde konuşan Veziroğlu, şiddet gören tüm kadınlar için çağrıda bulunarak “Adalet sağlansın.” dedi.