Aile Arasında filminin konusu nedir? Aile Arasında filmi oyuncuları kimler?

Vizyondayken, izlenme rekorları kıran Aile Arasında filmi bu akşam televizyonda izleyicisi ile buluşuyor. Yönetmenliğini Ozan Açıktan'ın yaptığı filmin senaryosunu Gülse Birsel kaleme aldı. Filmde, Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar ve Devrim Yakut gibi isimler yer alıyor.

Google Haberlere Abone ol
Aile Arasında filminin konusu nedir? Aile Arasında filmi oyuncuları kimler?
02.05.2021 10:48

Beyaz perdede büyük ilgi gören Aile Arasında filmi yeniden izleyicisi ile buluşuyor. Birçok ünlü oyuncunun rol aldığı film ekrana geldiği günlerde filmlerle ilgili detaylar merak ediliyor. Filmde Fikret’e Solmaz’ın emniyet müdürü babası rolünü yapması teklif edilir. İzleyenlerin kahkahaya boğulduğu filmle ilgili detaylar haberde.

Aile Arasında filminin başrollerinde Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Fatih Artman, Şevket Çoruh, Gülse Birsel, Derya Karadaş, Su Kutlu ve Ayta Sözeri yer alıyor.

AİLE ARASINDA FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Fikret ve Solmaz’ın 21 yıllık ilişkileri aynı gün sona erer ve ikili birbiriyle tanışır. Solmaz’ın kızı Zeynep, ailesi hakkında yalan söylediği Adanalı erkek arkadaşı Emirhan ile evlenmek istemektedir. Fikret’e Solmaz’ın emniyet müdürü babası rolünü yapması teklif edilir. Aile arasında yapılması düşünülen düğün, damadın ailesinin isteğiyle büyür. Fikret, hayatının rolünü canlandırmak durumunda kalır.

ailearasında

AİLE ARASINDA FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Engin Günaydın – Fikret “Fiko”
Demet Evgar – Solmaz
Erdal Özyağcılar – Haşmet Kurt
Devrim Yakut – Mükerrem Kurt
Fatih Artman – Emirhan Kurt
Şevket Çoruh – Necati “Neco” Balcılar
Gülse Birsel – Mihriban
Derya Karadaş – Leyla
Su Kutlu – Zeynep Balcılar
Ayta Sözeri – Behiye
Devin Özgür Çınar – Gülümser Kurt
Deniz Hamzaoğlu – Kahraman Kurt
Rıza Akın – Muharrem Aladağ
Arif Erkin – Dede
Erdal Cindoruk – Ruhi
Ünal Yeter – Okan

Yorumlar