Andropoz dizisi ne zaman başlıyor? Andropoz dizisi fragman izle, Engin Günaydın'ın yeni dizisi ne?

Engin Günaydın yepyeni dizisiyle sevenlerinin karşısına tekrar çıkıyor. Taylan Biraderler’in yönetmen koltuğunda oturduğu Andropoz dizisinin yayın tarihi belli oldu. Engin Günaydın’ın hem yönetmen koltuğunda oturduğu hem de başrolünde yer aldığı dizi hakkında detaylar… Andropoz dizi ne zaman başlıyor? Andropoz dizisi fragman izle, Engin Günaydın'ın yeni dizi ne?

Andropoz dizisi ne zaman başlıyor? Andropoz dizisi fragman izle, Engin Günaydın'ın yeni dizisi ne? - Sayfa 1

Andropoz, Dijital içerik platformu Netflix üzerinden yayınlanacak. Marmaris’te mütevazi bir hayat süren tuhafiyeci bir adamın hayatını konu alan yerli yapımın yayına giriş tarihi belli oldu. Aynı zamanda dizi hakkında görseller ve yayınlanan fragmanları da izleyebilirsiniz.

Andropoz dizisi ne zaman başlıyor? Andropoz dizisi fragman izle, Engin Günaydın'ın yeni dizisi ne? - Sayfa 2

Andropoz dizisi oyuncuları

Engin Günaydın’ın hem yazdığı hem de oynadığı dizinin yönetmen koltuğunda Taylan Biradeler yer alıyor. Başrolleri ise; Engin Günaydın, Derya Karadaş, Tamer Karadağlı ve Tunç Tunçalp gibi önemli isimler paylaşıyor. Aynı zamanda Şebnem Hassanisougi, Doğa Zeynep Doğuşlu, Gülçin Santırıcıoğlu, Engin Torun gibi isimler de kadroda yer alıyor.


Andropoz dizisi ne zaman başlıyor? Andropoz dizisi fragman izle, Engin Günaydın'ın yeni dizisi ne? - Sayfa 3

Andropoz dizisi konusu

Dijital içerik platformu Netflix tarafından dizinin konusu şu şekilde aktarılıyor: 50’li yaşlarının başındaki Marmarisli, evli ve iki çocuk babası tuhafiyeci Yusuf, bedeninin yaşlanmasını kafasına takan bir adama dönüşmektedir. Dış görünüşünü ve yaşam tarzını değiştirmek ister. En büyük hayali ise Meryem ile evlendikleri günden beri oturdukları evden, deniz kenarında bir eve taşınmaktır. Hikâye, Yusuf’un bu evi almak uğruna giriştiği mücadele esnasında kız kardeşi ve eniştesiyle olan aile ilişkilerini odaklanırken bir yandan da Yusuf’un satın almak istediği evin sahibi Mahmut Timuçin’in zengin dünyasının karanlık taraflarına da mizahi bir dille değinmektedir.”Andropoz dizisi ne zaman başlıyor? Andropoz dizisi fragman izle, Engin Günaydın'ın yeni dizisi ne? - Sayfa 4

Andropoz dizisi ne zaman başlıyor?

Netflix tarafından yapılan duyuru ile dizinin 7 Ekim 2022 tarihinde yayınlanacağı duyuruldu.

Andropoz dizisi fragmanı izlemek için tıkayın...