MHP Artvin milletvekili adayı Erkan Kuruoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Artvin’in il, ilçelerine ve köylerine karış karış geziyor. Gittiği her yerde MHP’nin politikalarını anlatan Kuruoğlu, mhp varlığının Türkiye için ne kadar önemliyse Artvin içinde bir o kadar önem arz ettiğini belirterek şunları ifade etti:

“ cumhurbaşka Milliyetçi Hareket olarak; gururla, şerefle bir seçim süreci yürütmekteyiz. Atatürk heykelini yıkanlar, bayrağımızı yakanlar ve devletimize kastedenlerle birlikte olanlara inat, 54 yıldır şerefli mazisinde olduğu gibi bugün de hükümetinin ve devletinin yanında duran Milliyetçi Hareket Partisi mensubu ve adayı olmak, şeref ve gurur meselesidir.

erkan-mhp2

Bu vesileyle belirtmek isterim ki devletimizin üzerinde emelleri olan tüm güçlerin, bir tek ittifak altına toplanarak Cumhur İttifakına saldırmaları bize ancak şeref verir.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak her dönemde olduğu gibi bu dönemde de milletimizin, devletimizin yanında olarak bir seçim dönemi yaşamaktayız. Bizim eğileceğimiz, büküleceğimiz, utanacağımız hiçbir sayfamız olmamıştır, olamaz da...

15 Temmuz sonrasında, hükümetimizin yanında şerefle süren duruşumuz sayesinde bugün milletimizin karşısında da sandıklarda göstereceğimiz duruş ile oy olarak bu duruşun bize geri döneceğine inanmaktayız.

MSB: Barış Pınarı bölgesinde 1 PKK/YPG'li terörist Komandolarımıza teslim oldu MSB: Barış Pınarı bölgesinde 1 PKK/YPG'li terörist Komandolarımıza teslim oldu

Birileri gibi, dün daha seçimlere girmemiş, henüz oy oranları belli olmayan kişilerin masalarda, koltuk pazarlığı yaptığı ortamlarda Milliyetçi Hareket; Türk devletinin ve Türk milletinin yanında durarak milletine destek olmuş ve sadece seçim zamanı milletinden oy ile destek istemektedir. İşte bu dönemi yaşamaktayız.

mhp2-4

Sevgili vatandaşlarımız, sevgili Arhavililer ve sevgili Artvinliler.

Bizler bu şerefli mazinin mensupları olarak teveccühlerinizi beklemekteyiz. Bizlerin sadece ve sadece beklentisi, karşılığı büyük Türk Devletinden alacağımızı inandığımız desteğinizdir ve sizlere inanıcımız tamdır.

Biz sadece Türk milletinin çıkarları ve talepleri doğrultusunda hareket eden bilge liderimizin emrinde, Türk Milleti’nin çıkarları için hareket eden siyasi bir oluşumuz. Sadece sandıkta sizlerin oylarınızla güç bulur ve meclise güçlü bir MHP’yi sokarak sizleri onurlu bir şekilde temsil etmeyi hedef ediniriz.

Bu vesileyle diyoruz ki, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a tam destek ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde de güçlü bir devlet için MHP’ye oy talep etmekteyiz.

Bizlere vereceğiniz güç, Türkiye’nin makus talihini yenerek gelecek 100 yıla hazırlanan Türkiye Cumhuriyeti’ni, büyük devletler sınıfında üst kategoriye taşımak Türk Milliyetçilerinin en büyük görevidir. Bugün Turan ve Türk birliğinden bahsedebiliyorsak yarın bunun meyvelerini toplayacağımız gün çok yakındadır.

Bu vesileyle son olarak şunu belirtmek isterim ki; Değerli Artvinliler, belirli bir süre sonrası bugün sandıklarda sizlerin karşısındayız. Ve sizlerden devletimizin, milletimizin yanında bulunan Milliyetçi Hareket Partisi’ne teveccüh ederek mecliste; Artvin milletvekili olarak sayın Metehan Özkan’ı meclis kürsüsünde, “Artvinliler” olarak hitap edeceği günü iple çekmekteyiz. Bu duygularla hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyor ve hürmetlerimi sunuyorum.”