Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 8. Bölümü canlı izle! TRT1 Barbaroslar son bölüm tek parça full izle

TRT 1'in en çok izlenen yapımlarından biri olan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı, yeni bölümleriyle seyircisinin karşısına cevap aranıyor. Bu bölümde Baba Oruç ve leventleri bu çemberi yarabilecek mi? Kalimnos’tan çıkmaya çalışırken onları nasıl tuzaklar bekliyor? Dizinin takipçileri Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 8. Bölümü canlı izlemek istiyor.

Google Haberlere Abone ol
Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 8. Bölümü canlı izle! TRT1 Barbaroslar son bölüm tek parça full izle
11.11.2021 18:13

Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe'nin başrolünde yer aldığı arbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. TRT1'de yayınlanmaya devam eden dizinin yeni bölüm ayrıntıları merak ediliyor. İzleyiciler, Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 8. Bölümü canlı izlemek için ayrıntıları araştırıyor.

BARBAROSLAR: AKDENİZ'İN KILICI 8. BÖLÜMÜ CANLI İZLE

barbaros

BARBAROSLAR: AKDENİZ'İN KILICI 8. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sırlı Kitabı ve Eshter’i, düşmanın elinden almak için baskın düzenleyen Baba Oruç, Hızır Reis ve leventler Kalimnos Kalesi’ne sızmışlardı. Baba Oruç, Eshter’i bulunduğu zindandan kurtarmış, Hızır Reis ve Niko ise Giovanni’in yardımı ile büyük bir tehlikeye atılıp Pietro’nun odasına girmiş ve kitabı saklanılan yerden almışlardı.

Antuan, Radko ve adamları, Kalimnos’tan çıkmak üzere olan Baba Oruç ve leventlerinin etrafını sarmıştı. Baba Oruç ve leventleri bu çemberi yarabilecek mi? Kalimnos’tan çıkmaya çalışırken onları nasıl tuzaklar bekliyor? Aynı anda Pietro tarafından kıstırılan Hızır Reis ve Niko kaleden çıkabilecekler mi?

Kalimnos baskını, İskenderiye’de nasıl karşılanacak? Baba Oruç’a verdiği gemi nedeniyle Kılıç Bey ve oğlu Şahin arasında neler olacak?

Diğer yandan İshak Ağa, ailesinin katili olarak gördüğü Yorgu’yu yakalamış ve boğazına hançerini dayamıştı. Yorgo buradan da kurtulabilecek midir yoksa onun için her şeyin sonu mu gelmiştir?

Yorumlar