Benzin fiyatları için indirim geliyor: Yarın büyük gün! İşte güncel fiyatlar...

Benzin ve motorin fiyatlarında indirim bekleniyor! Bugün ABD Merkez Bankası Fed'den gelecek bir faiz artırımı kararının dolardaki değer artışını hızlandırması ve beraberinde de petrol ve petrol ürünlerinde değer kaybına yol açması bekleniyor. Peki benzin ve mazot fiyatları ne kadar? İşte 21 Eylül benzin fiyatları...

Benzin fiyatları için indirim geliyor: Yarın büyük gün! İşte güncel fiyatlar... - Sayfa 1

Geçtiğimiz gün motorine gelen indirim sonrası, benzin fiyatlarında da indirime gidilip gidilmeyeceği merak ediliyor. ABD'nin piyasaya 10 milyon benzin satacağı bilgisini paylaşması üzerine brent petrol varil fiyatı 90 dolara kadar geriledi. Brent petrol fiyatlarındaki düşüş, beraberinde benzin ve motoin fiyatlarında da indirim beklentisini getirdi. Peki, benzin ve motorin fiyatları ne kadar, kaç TL? İşte 21 Eylül akaryakıt fiyatları...


Benzin fiyatları için indirim geliyor: Yarın büyük gün! İşte güncel fiyatlar... - Sayfa 2

AKARYAKIT FİYATLARI DÜŞECEK Mİ?

Brent petrol fiyatlarında yaşanan düşüşün, Fed faiz kararı sonrasında da olası bir faiz artışı sonrası devam etmesi bekleniyor. Dolayısıyla yakın zamanda akaryakıt fiyatlarına yeniden indirim gelmesi bekleniyor.

Benzin fiyatları için indirim geliyor: Yarın büyük gün! İşte güncel fiyatlar... - Sayfa 3

MOTORİN FİYATLARINA DEV İNDİRİM!

Brent petrol fiyatlarındaki dalgalanma sonrası motorinde indirim beklentisi oluşturdu. Sektör temsilcileri, motorine gelen 1.76 kuruş indirimin 20 Eylül 2022 Salı gününden itibaren geçerli olduğunu belirtti.


Benzin fiyatları için indirim geliyor: Yarın büyük gün! İşte güncel fiyatlar... - Sayfa 4

MOTORİN İNDİRİMİ SONRASI AKARYAKIT FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Motorin fiyatlarına 1 lira 76 kuruş indirim gelmesinin ardından İstanbul'da 23,05 TL, Ankara'da 23,16 TL ve İzmir'de 23,19 TL oldu.