Bir Aşk İki Hayat ne zaman, nerede çekildi? Bir Aşk İki Hayat filminin oyuncuları kim, konusu ne?

Başrollerini Bergüzar Korel ve Engin Akyürek'in paylaştığı Bir Aşk İki Hayat filmi bu akşam saat 20.00'de Fox Tv ekranlarında seyircisi ile buluşuyor. İlginç hikayesiyle gündeme gelen filmin bazı ayrıntıları merak ediliyor. Yerli sinema severler, Bir Aşk İki Hayat filminin ne zaman ve nerede çekildiğini sorguluyor.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Bir Aşk İki Hayat ne zaman, nerede çekildi? Bir Aşk İki Hayat filminin oyuncuları kim, konusu ne?

Yönetmenliğini Ali Bilgin'in yaptığı Bir Aşk İki Hayat filminin konusu ve oyuncuları hakkındaki aramalar hızlandı. Filmde iki karar arasında kalan bir insanın başına neler gelebileceği anlatılıyor. Senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz'ın kaleme aldığı filmle ilgili ayrıntılar haberimizde.

 sinema filmidir. Filmin başrollerini Bergüzar Korel ve Engin Akyürek paylaşmaktadır. İşte Bir Aşk İki Hayat filmi hakkında bilgiler...

Bir Aşk İki Hayat konusu ne?

Gündelik hayatta yaptığımız anlık seçimlerin yaşamımızı sonsuza kadar nasıl değiştirdiği gözler önüne seriliyor. Umut’un bir akşam iki seçenek arasında kalması sonucu verdiği kararlardan biri karşısına Deniz’i ve aşkı çıkarırken, diğeri ise O’nu uçuruma doğru sürükleyecek. Umut ve Deniz’in karşılaşmaları sonucu kaderlerinin de sonsuza kadar değişeceği film, hayatın sonsuz ihtimallerle dolu olduğunu gösteriyor.

BİR AŞK İKİ HAYAT OYUNCULARI KİMDİR?

İzleyenlere farklı bir bakış açısı sunan Bir Aşk İki Hayat filminin oyuncuları arasında şu isimler yer alıyor:

Serhat Parıl yer alıyor.
Bergüzar Korel - Deniz
Engin Akyürek - Umut
İpek Bilgin
Merve Dizdar
Osman Sonant
Serhat Parıl

BİR AŞK İKİ HAYAT FİLMİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

24 Ocak 2019'da vizyona giren Bir Aşk İki Hayat filminin çekimleri Kadıköy ve Moda’da gerçekleşti.

Yorumlar