Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi kabul etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki kabul, saat 15.00'te başladı.

Beştepe'deki görüşme yaklaşık 45 dakika sürdü.

İSRAİL'İN GAZZE'YE YÖNELİK SALDIRILARI MASAYA YATIRILACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bahçeli görüşmesinde İsrail ve Filistin arasındaki gerilim masaya yatırılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan 7 Ekim'den bu yana çok yoğun bir diplomasi trafiği yürüttü. Türkiye Dışişleri Bakanı Hakan Fidan'ın ateşkes çağrısıyla bir çaba ortaya koydu.

MHP lideri Bahçeli bu hafta boyunca İsrail-Filistin gerilimine yönelik çok önemli çıkışlarda bulunmuştu. Bahçeli önce 24 saat süre vermişti. Bahçeli bir ana önce saldırıların durması gerektiğini ifade etmişti.

Bahçeli bugünkü konuşmasında da önemli mesajlar verdi.

AK PARTİ MYK TOPLANACAK

Seçil Erzan ile “Moji” görüşmesi dava dosyasında: “Çaktırmadan anahtarları bana bırak” Seçil Erzan ile “Moji” görüşmesi dava dosyasında: “Çaktırmadan anahtarları bana bırak”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüşmenin ardından AK Parti Genel Merkezine geçip partisinin A Takımı ile görüşecek. Erdoğan MYK'yı toplayacak. MYK toplantıs saat 17.00'de başlayacak. Yine ana gündemde İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları yer alacak.

Kaynak: AA