Dolar ve euro fiyatları ne durumda, artıyor mu? 11 Ekim güncel Dolar ve euro fiyatları belli oldu!

Haftanın ilk işlem gününde dolar ve euro fiyatları belli oldu. Yatırımcılar ve ekonomiyi yakından takip edenler için dolar ve euro fiyatları kritik öneme sahip. Dolar ve euro fiyatları geçen haftayı yükselişle kapatmıştı. Yeni haftaya girildiğinde dolar ve euro fiyatları yükselecek mi, düşecek mi? sorusu merak ediliyor. İşte güncel dolar ve euro fiyatları...

Google Haberlere Abone ol
Dolar ve euro fiyatları ne durumda, artıyor mu? 11 Ekim güncel Dolar ve euro fiyatları belli oldu!
11.10.2021 09:15

11 Ekim Dolar ve euro fiyatları belli oldu. Haftanın ilk işlem gününde dolar ve euro fiyatları kapanış fiyatlarına yatay seyirle açılış yaptı. Güncel dolar ve euro fiyatları özellikle yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Bu sebeple dolar ve euro fiyatları haberimizde yer aldı. Yeni haftada dolar ve euro fiyatlarının seyri takip edilecek. 

DOLAR FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Dolar önceki kapanışını 8,9419 TL'den yapmıştı. Haftanın ilk işlem gününde dolar fiyatı 8,9397 TL alış fiyatından işlem görüyor. Dolar satış fiyatı ise 8,9416 TL'den işlem görmekte. Dolar fiyatı geçtiğimiz Cuma günü son işlem gününde 8,97 TL'ye kadar yükselmişti. Dolar fiyatı gündemdeki gelişmelere göre yükseliş-düşüş yaşayabiliyor. 

dolar ve euro

EURO FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Euro fiyatı ise önceki kapanışını 10,3602 TL'den yapmıştı. 11 Ekim Pazartesi günü euro alış fiyatı 10,3579 TL'den işlem görüyor. Haftanın ilk işlem günü Euro satış fiyatı ise 10,3626 TL'den işlem görmekte. Euro fiyatı geçtiğimiz Cuma günü 10,39 TL'ye kadar yükselmişti. Euro fiyatı yükselecek mi, düşecek mi? merak ediliyor.

STERLİN FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Sterlin fiyatı ise önceki kapanışını 12,2158 TL'den yapmıştı. Sterlin alış fiyatı 12,2099 TL'den işlem görüyor. Sterlin satış fiyatı 12,2217 TL'den işlem görüyor. Sterlin fiyatı sabah saatlerinden itibaren yatay bir seyir gösteriyor. Sterlin fiyatı geçen hafta kapanışını da 12,22 TL olarak yapmıştı. 

İŞTE TÜM DÖVİZ FİYATLARI

döviz

Yorumlar