Ertan Özyiğit’in 3 ay önceki tahmini gündem oldu! Dünyaca ünlü derginin kapağında dikkat çeken detay

Koronavirüs tüm dünyayı esir almışken Yönetim ve İletişim Stratejisti Ertan Özyiğit’in, The Economist’in 2020 yılı kapağındaki biri yeşil bir kırmızı yazılan 20 sayısını yorumlayarak dünyayı salgın bir hastalığın tehdit edeceğini söylediği görüntüler tekrar gündeme geldi.

Google Haberlere Abone ol
Ertan Özyiğit’in 3 ay önceki tahmini gündem oldu! Dünyaca ünlü derginin kapağında dikkat çeken detay
23.03.2020 21:40

The Ekonomist dergisinin kapağını işaret ederek, 2020 yılında dünyayı salgın bir hastalığın tehdit edeceğini söylediği Ertan Özyiğit’in, 13 Aralık 2019 tarihinde Youtube kanalında yayınladığı video tekrar gündeme geldi.

Özyiğit'in, Youtube üzerinden yayınladığı videoda ‘The Economist’ dergisinin 2020 kapağının şifrelerini yorumlamıştı.

The Economist derginin 2020 yılı kapağında 2020 yılına ait öngörülerini Özyiğit, Snellen Göz Testi ile sunmuştu.

Sosyal medyada yeniden gündem olan videoda Özyiğit, The Economist’in 2020 yılı kapağındaki biri yeşil bir kırmızı yazılan 20 sayısını yorumladı.

 

Özyiğit, “Daniel Franklin yani The Economist’in baş editörünün 10 yıl içinde dünyada büyük değişimler olacak demişti. Gerçi kendisi istifa etti ki 2020 yılında derginin baş editörü olarak Tom Standage geliyor. Bu da acaba The Economist’in öngörülerinden biri miydi” şeklinde bir soru ile başladığı videosunda 2020 yılının kapağına normal gözle bakıldığında Amerikan seçimlerinden, Tokyo Olimpiyatlarına, Mars’tan Beethoven’a kadar birçok konuda ip uçları verdiğini ifade etmişti.

 

 

Yorumlar