UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Bayern Münih ile Galatasaray arasındaki mücadelede düdük çalan hakem Antonio Nobre, Alman temsilcisinin 2-1 galip ayrıldığı maçın ardından skandal bir savunma yaparak dikkatleri üzerine çekti. 

Milliyet'in haberine göre; Portekizli hakemin maç sonunda yanına giden Galatasaraylı futbolcuların, “Davies’in sarı kartı vardı. Faulü vermene rağmen ikinci sarıyı neden göstermedin?” şeklindeki isyanına “Davies’e ikinci sarı kartı göstermedim, ama Abdülkerim’i de atmadım.” diye yanıt verdiği bildirildi.

KIRILMA NOKTASI

Galatasaraylı oyuncuların ise buna karşılık “İkisi aynı şey mi? Birisi maç 0-0 iken oluyor ve verilse kırılma noktası olacak. Diğeri ise oyun koptuktan sonra gerçekleşiyor.” diye tepki gösterdiği ifade edildi.

Galatasaray, yeniden aynı yerde tarih yazma peşinde! Galatasaray, yeniden aynı yerde tarih yazma peşinde!

Galatasaray Kulübü yaşanan bu gelişmelerin ardından Bayern Münih maçının hakemi Antonio Nobre ile beraber yine müsabakanın VAR hakemlerini UEFA’ya şikayet edecek.

Sarı-kırmızılı kulüp, maçta skandal kararlara imza atan Portekizli hakem ile beraber VAR’da Kane’nin golünü veren hakemlerin prosedürü çiğnediğini savunacak.