Galatasaray, Chelsea'den Hakim Ziyech'i kadrosuna katıyor. Sarı kırmızılılar, Londra'da tecrübeli oyuncuyu sağlık testinden geçirdi. Kulüp doktoru Yener İnce de Ziyech'in testlerini kontrol etmek için İngiltere'ye gitti.

Hakim Ziyech'in ilk testlerinde probleme rastlanmadı. Oyuncu bugün bir kez daha sağlık testlerine girdi.

Sky Sports'un haberine göre Hakim Ziyech'in ikinci testlerinde de soruna rastlanmadı. Galatasaray ve Chelsea, 30 yaşındaki hücum oyuncusunun transferi için anlaşmaya vardı.

Beşiktaş Teknik direktörü Şenol Güneş, esti gürledi: ''Yayıncı kuruluşa güvenmiyorum'' Beşiktaş Teknik direktörü Şenol Güneş, esti gürledi: ''Yayıncı kuruluşa güvenmiyorum''

Galatasaray, Ziyech'i İstanbul'a getirecek ve oyuncu son kez sağlık taramasından geçecek. Sözleşmedeki detaylarda anlaşılmasının ardından Ziyech imza atacak.

Başkan Dursun Özbek, "Ziyech'in sağlık kontrollerinden geçemediğine dair haberler var, transfer hakkında bilgi verebilir misiniz?" sorusu üzerine "Erden Timur konuyu takip ediyor. Olay çok taze, çok fazla detayı bilmiyorum. Biraz bekleyelim biz sizi bu konuda aydınlatırız." yanıtını verdi.