Haluk Bilginer'in Covid-19'a yakalandığı iddia edildi. Oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu, hastalığı dinlenerek ve ilaçla atlatmaya çalıştığı söylendi.

Bilginer'in Zuhal Olcay'la 19 yıl sonra tekrar bir araya geldiği “Kel Diva” oyununun gösterimleri de oyuncunun hastalığı nedeniyle ertelendiği öne sürüldü.

"COVID-19'A YAKALANDIĞI HABERLERİ ASILSIZDIR"

Ancak Bilginer'in Covid-19'a yakalandığı iddiasına Oyun Atölyesi'nden açıklama geldi. Oyun Atölyesi'nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda; "Haluk Bilginer'in Covid-19'a yakalandığı haberleri asılsızdır. Sağlıyla ilgili bir problem bulunmamaktadır" denildi.

Oyunun gösterimi daha önce Haluk Bilginer'in Angelina Jolie ile başrolü üstlendiği Maria filminin Avrupa’daki çekimleri nedeniyle ertelenmişti.

Survivor All Star'ın son yarışmacısı belli oldu Survivor All Star'ın son yarışmacısı belli oldu

Yunan asıllı Amerikalı soprano sanatçısı Maria Callas'ın hayatını anlatan "Maria" filminde Angelina Jolie, Callas'ı; Haluk Bilginer ise Yunan asıllı armatör Aristotle Onassis'i canlandıracak. Senaryosunu Steven Knight'ın yazdığı "Maria", Maria Callas'ın 1970'lerde Paris'teki yaşamını ve yaşadığı derin yalnızlığı konu alacak.