Transfer sezonuna hızlı başlayan ve kadrosunu güçlendirmek isteyen Fenerbahçe, bir yandan da kadrosunda yabancı oyuncu sayısını düşürmek içim çalışıyor.

Filenin Efeleri, Slovenya'ya 3-0 mağlup oldu Filenin Efeleri, Slovenya'ya 3-0 mağlup oldu

Rusya kampı ve İstanbul'da devam eden hazırlıklar sonucunda Sarı-Lacivertlilerin hocası İsmail Kartal, hazırladığı rapor doğrultusunda kadroda düşünmediği futbolcuları yönetimle görüştü.

FENERBAHÇE'DEN İLK AYRILACAK İSİMLER

TRT Spor’un haberine göre; takımdan ilk ayrılacak olan isimler arasında Joao Pedro, Gustavo Henrique, Willian Arao ve Diego Rossi bulunuyor. Fenerbahçe, bu oyunculara gelen teklifleri değerlendirecek.

2 YABANCI TRANSFER PLANI

Kadrosunda 17 yabancı oyuncu bulunan Fenerbahçe, bu sayıyı 12'ye indirdikten sonra ise 2 yabancı takviyesi daha yapmayı planlıyor.

Joao Pedro'ya İtalya'dan; Willian Arao'ya Suudi Arabistan ve Brezilya'dan; Diego Rossi'ye Amerika Birleşik Devletler'den; Gustavo Henrique'ye de Meksika'dan takımların ilgisinin olduğu öğrenildi.

Bazı Katar kulüplerinin, uluslararası temsilciler aracılığıyla Arao ve Gustavo için Fenerbahçe'nin kapısını çalacağı da gelen haberler arasında...

Öte yandan Fenerbahçe, Miguel Crespo’nun da temsilcisiyle görüştü. Sözleşmesinin son yılına giren Portekizli futbolcunun geleceği ise önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.