İstanbul, Ankara ve İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? Elektrik kesintisi ne zaman bitecek?

Türkiye genelinde elektrik kesintisi yaşandığı öğrenildi. İstanbul, Ankara ve İzmir'in de aralarında olduğu birçok kentte elektrik kesintileri yaşanıyor. Öte yandan BEDAŞ, CK Enerji Boğaziçi Elektrik ve TEDAŞ gibi sitelere de erişim sağlanamıyor. Son dakika Türkiye geneli elektrik kesintisine dair araştırmalar da hız kazandı. İstanbul, Ankara ve İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? sorusunun yanıtı gündeme geldi. İşte tüm merak edilenler..

Yaşam
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
İstanbul, Ankara ve İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? Elektrik kesintisi ne zaman bitecek?

İstanbul, Ankara ve İzmir'in de aralarında yer aldığı birçok kentte elektrik kesintileri yaşanıyor. Öte yandan BEDAŞ, CK Enerji Boğaziçi Elektrik ve TEDAŞ gibi sitelere de erişim sağlanamıyor. Son dakika Türkiye geneli elektrik kesintisi hakkında araştırmalar da yoğunlaştı. Tüm vatandaşlar İstanbul, Ankara ve İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? sorusunun yanıtını merak ediyorlar. İşte tüm detaylar...

SON DAKİKA TÜRKİYE GENELİ ELEKTRİK KESİNTİSİ!

Türkiye'nin dört bir yanından yangın ve sel haberleri gelirken, bugün de elektrik kesintilerinin yaşanması vatandaşları sosyal medyada harekete geçirdi. Orman yangınlarıyla 6 gündür mücadele eden illerden Antalya'nın da aralarında olduğu birçok ilde elektrik kesintileri yaşanmaya başladı.

KESİNTİ

İSTANBUL, ANKARA VE İZMİR'DE ELEKTRİK NE ZAMAN GELECEK?

Elektrik kesintisi yaşanan iller arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Tekirdağ, Kocaeli de bulunuyor. Öte yandan kesintilerin nedeni ve ne kadar süreceği ile ilgili bilgi almak için elektrik dağıtım şirketlerinin internet sitelerine de şu anda ulaşılamıyor.

PLANLI KESİNTİLER DE VAR

Ege Bölgesi'nde sabah saatlerinden bu yana yaşanan elektrik kesintilerinin bir bölümünün daha önce duyurusu yapılan 'planlı kesintiler' olduğu öğrenildi.

Yatırım tesislerinin devreye alınması, arıza onarım ve bakım gibi nedenlerle yaşanan elektrik kesintilerinin ayrıntıları elektrik dağıtım şirketleri tarafından açıklandı.

İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ PROGRAMI BEDAŞ

ANKARA ELEKTRİK KESİNTİSİ PROGRAMI 

 

Yorumlar