Kalp Yarası nerede çekiliyor? Kalp Yarası oyuncuları kimler, hikayesi ne?

Yeni bir dizinin daha ekran macerası ATV ekranlarında başlıyor. Dizi severlerin merakla beklediği projelerden biri olan Kalp Yarası dizisi ilk bölümüyle bu akşam seyirci ile buluşuyor. Ünlü oyuncular Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin’in başrollerini paylaştığı Kalp Yarası nerede çekildiği ve konusu merak ediliyor.

Google Haberlere Abone ol
Kalp Yarası nerede çekiliyor? Kalp Yarası oyuncuları kimler, hikayesi ne?
28.06.2021 12:46

Normal dönemde televizyonlarda yayınlanan birçok ya final ya da sezon finali yaptı. Bu durumda boş kalan günlerde yaz dizilerinin ekran yolculuğu başladı. Farklı hikayesi ile dizi severlerin ilgisini çeken Kalp Yarası'nın oyuncuları kimler olduğu araştırılırken Kalp Yarası'nın konusu merak ediliyor.

KALP YARASI DİZİNİN KONUSU NEDİR?

Kalp Yarası dizisi, Hatay, Antakya’nın iki köklü ailelerinin yıllardır bitmek bilmeyen anlaşmazlıklarının tam ortasına, yaşamlarını baştan aşağıya değiştiren tertemiz aşklarını koyan Ayşe ve Ferit’in yüreklere dokunacak olan aşk hikayesinin konu almaktadır.

Dizide, Antakya’nın köklü ailelerinden birinin veliahtı Ferit ile hayatta kendi ayakları üzerinde durmayı her şeyin önüne koyan Ayşe’nin imkansızlıklara direnen aşk öyküsünü anlatacak. Dizi, nispeten daha ağır konusuyla komedi ağırlıklı yaz dizilerinin arasından sıyrılmaya çalışacak.

Dolayısıyla yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban’ın, senaryo yazarlığını Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Özgül Türküler Akad’ın üstlendiği Kalp Yarası’nı büyük bir sınav bekliyor.

Dizinin başrol oyuncusu Gökhan Alkan, canlandırdığı Sancakzadelerin veliahtı Ferit Sancakzade karakteri için “Ferit, Amik Ovasının bereketli topraklarında köklü bir ailenin evladı olarak doğmuş oranın suyunu içmiş, güneşinde kavrulmuş, adaleti hayatının merkezine koyarak hukukçu olmuş; korkusuz, gururlu, mağrur ama bir o kadar da naif biri” diye tanımladı.

KALP YARASI DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

ATV yayınlacak olan Kalp Yarası dizisinin yayın tarihi belli oldu. Dizinin, bir değişiklik olmadığı takdirde 1 Temmuz Perşembe akşamı yayınlanacağı duyuruldu.

Dizinin başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Çağıran yer almaktadır.

Yapımını Süreç Film’in üstlendiği atv’nin yeni dizisi Kalp Yarası, zengin oyuncu kadrosuyla ve görkemli prodüksiyonu dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

KALP YARASI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Antakya’nın etkileyici coğrafyasında çekilen dizi, Tomris Giritlioğlu’nun bir hikayesinden uyarlandı.

 

KALP YARASI OYUNCULARI KİMLER?

İzleyicleri ekran başına kilitlemeyi hedefleyen Kalp Yarası dizisinin oyuncu kadrosu karakterleri şöyle:

Gökhan Alkan – Ferit
Yağmur Tanrısevsin – Ayşe
Merve Çağıran – Nilgün
Toprak Can Adıgüzel – Ömer
Kemal Burak Alper – Taha
Nail Kırmızıgül – İhsan
Yonca Şahinbaş – Vedia
İnanç Konukçu – Sinan
Melih Çardak – Sadık
Zehra Yılmaz – Betül
Rıza Akın – Hüseyin
Şenay Gürler
Mahir Günşiray
Meltem Gülenç
Burçin Abdullah
Hülya Arslan
Naz Sayıner
Korhan Karabal

Yorumlar