Eskişehir'de yol çalışması yapan ekskavatöre çarpan kamyonetin sürücüsü Mustafa Yücel'in, Prof. Dr. Esin Davutoğlu'nu muayenehanesine "Dana dili" bırakarak tehdit ettiği gerekçesiyle 5 yıl 6 ay hapis cezası aldığı öğrenildi.

SÜRÜCÜ VE KIZI HAYATINI KAYBETTİ
Dün öğle saatlerinde Mihalıççık İlçesi Karageyikli Mahallesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında, Mustafa Yücel (40) idaresindeki kamyonet, yol çalışması yapan ekskavatöre arkadan çarptı. Çarpışma sonucu araçta bulunan Mustafa Yücel ile 8 yaşındaki kızı Nisa Yücel hayatını kaybetti. Mustafa Yücel'in eşi Firdevs Yücel (49) ile diğer kızı Sena Yücel (8) ise kazada yaralanarak Eskişehir Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı.

"DANA DİLİ" BIRAKARAK TEHDİT ETMİŞTİ
Kazada hayatını kaybeden Mustafa Yücel'in, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol'un muayenehanesinin bulunduğu apartmana 2 adet "Dana dili" bırakarak tehditte bulunduğu, bu olayla ilgili başlatılan hukuki süreçte 5 yıl 6 ay hapis cezası aldığı öğrenildi.

İstanbul'da bir vatandaş, çuval dolusu para taşırken böyle görüntülendi İstanbul'da bir vatandaş, çuval dolusu para taşırken böyle görüntülendi

ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILMIŞTI
Yargılama sürecince tutuklu olarak cezaevinde bulunan Mustafa Yücel hakkında, karar açıklandıktan sonra tutuklu bulunduğu süre de göz önünde bulundurularak, bulunduğu il sınırını terk etmeme koşuluyla adli kontrol şartıyla tahliyesine karar verildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı