Necati Şaşmaz'ın Ocak ayını gösterdiği açıklaması üzerinden aylar geçti.

Merakla Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin başlamasını bekleyen izleyicinin Necati Şaşmaz'ın açıklaması sonrasında neden sessizliğe büründüğü konusunda şaşkınlığını gizleyemiyor.

Kurtlar Vadisi dizisi 2023 yılı içerisinde başlayacağına kesin gözü ile bakılsa da dizinin tarihi ve oyuncuları ile alakalı net bir açıklama yapılmadı.

Bittiği zamandan devam edeceği iddia edilen Kurtlar Vadisi dizisinin zaman atlaması ile karşımıza çıkacağını söyleyelim. Öyle ki Necati Şaşmaz'ın bir paylaşımında beyaz saçlarıyla karşımıza çıkması da bunu ispatlıyor.

  Pana Film imzası ile karşımıza çıkacak olan Kurtlar Vadisi Kaos ilk Disney Plus'ta yayınlanacağı açıklanmıştı. Bu iddiaların doğru olmadığı ortaya çıktı.

Deprem nedeniyle ertelendiği düşünülen Kurtlar Vadisi için ilerleyen günlerde resmi açıklamaların gelmesi bekleniyor.

Kurtlar Vadisi hakkında bilinmeyen gerçek 21 yıl sonra ortaya çıktı. Dizinin anahtar ismi Polat Alemdar karakteri için meğer ilk teklif Necati Şaşmaz'a değil başka bir oyuncuya gitmiş. Bakın, "Hayatımın hatası, en büyük pişmanlığım" diyen o oyuncu kim...

 

ATV'de, Show TV'de ve Kanal D'de yayınlanan Kurtlar Vadisi, en soluklu ve unutulmaz diziler arasında yer alıyor. Derin devletle ilgili konuları ele alan ve gerçek hayattan kişilerin canlandırıldığı iddia edilen dizinin ana karakteri olan Polat Alemdar hakkında şoke eden bir sır 21 yıl sonra ortaya çıktı. Yapım şirketinin Alemdar karakteri için ilk olarak Cenk Torun'a gittiği öğrenildi. Ancak Torun'un bu teklifi geri çevirmesi ünlü oyuncunun büyük bir pişmanlık yaşamasına sebep oldu.

 

Cenk Torun, teklifin geldiği süreci "Askere gitmeden önce Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar karakterini oynamak için teklif aldım ama kabul etmedim" ifadeleriyle anlatırken, pişmanlığını şu şekilde dile getirdi: "En büyük pişmanlığım, hayatımın hatası diyebileceğim bir işti. Olsaydı ne güzel olurdu."

Torun son olarak, "Mafya dizisi tutmaz diye düşündüm. O dönemde yakışıklı jön rolleri üzerime yapışmıştı. Benden mafya adamı nasıl olur diye endişelendim açıkçası." dedi.

Editör: Arda Erden