Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman başlıyor? Kuruluş Osman yeni oyuncular kim? 3. Sezon bomba gibi

Son dönem en çok izlenen Türk dizileri arasında yer alan Kuruluş Osman’ın 3. Sezon bomba gibi geliyor. Her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizinin 65. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Kuruluş Osman yeni sezonun ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Bu arada diziye, Yıldıray Şahiner ve Serhat Kılıç gibi çok sayıda yeni oyuncu dahil oldu. Peki, Kuruluş Osman yeni oyuncular kimler?

Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman başlıyor? Kuruluş Osman yeni oyuncular kim? 3. Sezon bomba gibi - Sayfa 1

Ekranların en çok izlenen yapımları arasında yer alan Kuruluş Osman'da yeni sezon için heyecanlı geri sayım başladı. Milyonları ekran başına toplayan dizinin yeni sezon fragmanı seyircinin beğenisine sunuldu. Fragmanın yayınlanmasıyla birlikte diziye yeni katılan oyuncuların da bir kısmı da görünür oldu. Peki, Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman başlıyor? Kuruluş Osman yeni oyuncular kimler? İşte merak edilen detaylar...

Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman başlıyor? Kuruluş Osman yeni oyuncular kim? 3. Sezon bomba gibi - Sayfa 2

Türkiye'nin en çok izlenen yapımları arasında yer alan Kuruluş Osman yeni sezonda heyecan ve sürprizlerle seyircinin karşısına çıkıyor. Üçüncü sezonda 65. yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Kuruluş Osman'ın 1. Tanıtım fragmanı sosyal medyada çok ses getirdi.

Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman başlıyor? Kuruluş Osman yeni oyuncular kim? 3. Sezon bomba gibi - Sayfa 3

Yeni fragmanda "Kurtuluş, adalet sancağını açan Osman Bey'dedir..." sözleri seyircilerin dikkatini çekti.

Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman başlıyor? Kuruluş Osman yeni oyuncular kim? 3. Sezon bomba gibi - Sayfa 4

KURULUŞ OSMAN YENİ SEZONU NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Kuruluş Osman’ın merakla beklenen yeni sezon fragmanında dizinin başlangıç tarihi net olarak açıklanmadı. Sadece “3. sezonuyla yakında atv’de” ifadesi kullanıldı. Sabırsızlıkla beklenen dizinin yeni bölümlerinin Ekim ayının ilk haftası başlaması bekleniyor.