'Kuruluş Osman'dan yeni fragman

5 sezon boyunca izleyiciyi ekran başına kilitleyen reyting rekortmeni "Diriliş Ertuğrul"un devamı niteliğinde olan "Kuruluş Osman"ın 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı.  

Google Haberlere Abone ol
'Kuruluş Osman'dan yeni fragman
18.11.2019 22:20

Kuruluş Osman, yeni yayın döneminde Diriliş Ertuğrul'un devam dizisi olarak ATV ekranlarında seyircisiyle buluşacak. Geçtiğimiz hafta "Kuruluş Osman ne zaman başlayacak?" sorusu yanıtını bulmuş ve seyirci için büyük heyecan oluşturmuştu. Merakla beklenen Kuruluş Osman'ın 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı.

"Kuruluş Osman" ATV'de
Tanıtımları haftalardır paylaşım rekorları kıran Kuruluş Osman'ın 1. bölüm tarihi netlik kazandı. Osmanlı Beyliği ve Osmanlı Hanedanı'nın kurucusu ve beyliğin ilk padişahı olan Osman Gazi'nin hayatından esinlenilen Kuruluş Osman, çok kısa bir süre sonra ATV'de ekran macerasına başlayacak. Oyuncu kadrosunda da değişikliklere gidilecek olan dizi de Osman karakterini Burak Özçivit canlandıracak.

Kuruluş Osman dizisinin ilk bölümü 20 Kasım Çarşamba günü ATV ekranlarında yayınlanacak.

Burak Özçivit'in Osman Gazi'yi canlandıracağı dizinin kadrosunda Saruhan Hunel, İsmail Hakkı Ürün, Özge Törer, Abdül Süsler, Ragıp Savaş, Alma Terziç, Ayşegül Günay Demir, Nurettin Sönmez ve Seda Yıldız gibi isimler yer alıyor.

VİDEO AÇILMIYORSA TIKLAYIN

Yorumlar