MHP Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısı, Elazığ, Malatya, Diyarbakır, Batman, Bingöl, Tunceli ve Erzincan teşkilatlarının katılımı ile Elazığ'da yapılacak.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin "2024'e DoğruDiyar Diyar Anadolu" temasıyla başlatılan mahalli idareler seçimlerine hazırlık çalışmaları devam ediyor. Elazığ'da MHP Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık’ın Divan Başkanlığında gerçekleştirilecek olan toplantıyı, MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, MHP Elazığı Milletvekili Semih Işıkver, MYK Üyesi Eyüp Gönültaş, MYK Üyesi Muhammet Köse, MYK Üyesi Alper Erdem, MDK Üyesi Cemil Yavuz Aksu yönetecek.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısı 21 Ekim'de Elazığ Akgün Otel'de saat 13:00'de başlayacak.

Toplantının gündemi ve hedefinde; Siyaset ve ülke gündemindeki hususların değerlendirilmesi, terörle mücadele, Kahramanmaraş merkezli depremlerin yol açtığı felaketlerin yaralarının sarılması ve yerel seçimler gibi konu başlıkları yer alıyor.

14 il için "sarı" ve "turuncu" uyarı: Kuvvetli yağışa dikkat 14 il için "sarı" ve "turuncu" uyarı: Kuvvetli yağışa dikkat

elazığ

4. Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısı ise Pazar günü İzmir'de gerçekleştirilecek.

MHPPPP