Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, CHP'li Özgür Özel'e yönelik olarak "MHP’yi alçakça itham etmek yerine önce aynaya bakmalıdır!" dedi. Özgür Özel ve CHP'ye seslenen Bütükataman, “Öcalan’ın heykelini dikeceğiz.” diyen terörist Demirtaş’a şeref madalyası layık gören CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu değil mi?" sorularına yanıt vermeleri gerektiğini ifadelerini kullandı.

MHP'li Büyükataman şu ifadeleri kullandı;

Mustafa Kemal Atatürk’ün CHP’sini HDP’nin yan kuruluşu haline getiren, tüm siyasi hesabını terör partisi HDP’nin memnuniyetine göre dizayn eden CHP’nin Grup Başkan Vekili Özgür Özel MHP’yi alçakça itham etmek yerine önce aynaya bakmalıdır!

Özgür Özel ve CHP öncelikle şu soruların cevabını vermelidir: “Öcalan’ın heykelini dikeceğiz.” diyen terörist Demirtaş’a şeref madalyası layık gören CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu değil mi?

Şerefli Türk askerine “Kimyasal silah kullandı.” diye iftira atanlara düşünce özgürlüğü adı altında sahip çıkan bizzat sen değil misin? Özgürlüğü HDP’nin koyduğu sınırların dışına çıkamayan Özel!

“İhraç edilen FETÖ’cüleri yeniden görevlerine iade edeceğiz” diyerek okyanus ötesine göz kırpan CHP milletvekilleri değil mi? Olası iktidarınızda terör partisi HDP’ye bakanlık vaadi veren CHP değil midir?

18 Mart tarihinde Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümünde Çanakkale’nin intikamını almak için 100 yıldır hesap yapan emperyalizmin eli kanlı maşası HDP’nin kapısına gidecek olan CHP genel başkanı Kılıçdaroğlu değil mi?

Bunca rezil ilişki ortadayken CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in CHP’nin terörle ilişkisini ve Altılı Masada bitmeyen kaosu perdelemek için partimize saldırması CHP’nin düştüğü durumu gizleme telaşından başka bir şey değildir.

CHP’nin tarihi misyonuna ihanet edip altı oku terör yandaşlarının elinde oyuncak eden, Özgür Özel ve CHP yönetimi, MHP’ye çamur atmadan önce kendi partilerini HDP’nin tahakkümü altından kurtarmalıdır!

Editör: Arda Erden