MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli’nin “Gazze’yi koruma ve kollama misyonunu üstlenmek bize ecdadımızın mirasıdır” şeklindeki açıklamalarını alaycı bir dille eleştirenlere MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut sert çıktı. Bulut, “Bebeklerin yaşam hakkından yana tavır almaya ve hakikati haykırmaya devam edeceğiz” dedi.

YUCEL-BULUT-4
BİZ KOŞTUK YİNE KOŞARIZ
MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Gazze’ye ilgili açıklamalarını eleştirenlere, “(Önden Siz Buyrun) diyorlar. Siz dert etmeyin! Biz hep önde olduk, öncü olduk… Gönüllüler olarak Kıbrıs’a, Şehit olmak için Karabağ’a, Mazlumların yanına Çeçenistan ve Bosna’ya, Yeri geldiğinde Türkmen Dağı’na, Biz koştuk; Yine koşarız” diye cevap verdi.

Bakan Bayraktar: Gazze'de insan hakları göz göre göre çiğneniyor Bakan Bayraktar: Gazze'de insan hakları göz göre göre çiğneniyor

BULUT2
HAKİKATİ HAYKIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Türk olmanın sorumluluğunu olduğuna dikkat çeken Yücel Bulut, “Her mazluma sarılmanın mutluluğunu, İnsan olmanın huzurunu yaşıyoruz. Fonlanmış fikirleriniz, Fönlenmiş saçlarınız, Budanmış aklınızla işgal ettiğiniz ekranlarda TÜRK Milleti aleyhine her söz ve kelamınızla zehir kusmaya devam edebilirsiniz. Doğrularımızla doğrulmaya, İnsan onurundan, Masumların hukukundan, Bebeklerin yaşam hakkından yana tavır almaya ve hakikati haykırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.