Başkan Kaçak yönetim kurulu ile birlikte 11 Eylül Pazartesi günü Fatsa İlçe Seçim Kurulu Başkanı hâkim Erdem Oğuz Özer’in elinden mazbatasını alarak resmi olarak göreve başladı.

Özlem Öz ve Tayyar Öz çiftinin mal varlıklarına el konuldu Özlem Öz ve Tayyar Öz çiftinin mal varlıklarına el konuldu

Mazbatasını alan MHP ilçe Başkanı Murat Kaçak yaptığı açıklamada “6 Eylül'de yaptığımız ilçe kongremiz, Fatsa'nın tarihine bir dönüm noktası olarak eklenmiştir” diyerek şunları söyledi.

Sizlerin desteği ve inancıyla Milliyetçi Hareket Partisi Fatsa İlçe Başkanlığı görevine bir kez daha seçilmiş olmanın gururunu yaşıyorum.

Bugün, Fatsa İlçe Seçim Kurulu Başkanımız değerli hâkim Erdem Oğuz Özer Beyefendi’den aldığımız mazbata ile bu sorumluluğun ağırlığını omuzlarımda hissediyorum ve bu onurlu yolda bana duyduğunuz inanç ve gösterdiğiniz güven için teşekkürlerimi sunuyorum.

Karşımızda uzanan yolda, Fatsa'mızın parlayan yıldızını daha da yükseğe taşımak için gece gündüz demeden çalışacağımıza söz veriyorum.

Fırtınaların ortasında bile rotamızı kaybetmeden, Fatsa'nın menfaatleri için her adımı atmaya kararlıyız.

Bu tarihi yolculuğun, Fatsa'mızın daha aydınlık yarınlara kavuşmasına vesile olmasını diler, hepinize saygılarımı sunarım.